Cidden Evlenilecek Kız Varmıdır?

Bazı kızlara bakıyorum keyifçi bazılarına bakıyorum kezban :D :D

0|0
29|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben izmirdeyim şimdiye kadar hep namuslu yaşadım harama bakmadan ama arttık niyeti bozdum 29 yaşından sonra. her türlü namussuzluğu yapacağım parayı buldum. ramazan olmasına rağmen içki içmeye başladım. plan şu. önce bir karı tavlayıp çirkin mirkin zaten hepsi veriyor burda, sonra arkadaşına atlayacağım. 1-2 işte kaç tanesini kafalayabilirsem, direk swinglife olayına zorlayacağım. namusunu yerlere taşlara çalacağım. maksat ne kadar fazla karı gibebilirsem o kadar kar. yani skor peşindeyim. dümenden dini nikahta kıyabilirim. biz evli, karşı taraf sevgili olursa, benim daha güzel hatunları gibebilme şansım artar çünkü evli yapmak erkeklere haz verir. o benim nikahlı karıma , ben onun partnerine. ok ben razıyım. sonra def edeceğim. 40 yaşına kadar parayı tutup yatırımımı yapıp 19-20 yaşlarında bir arap kızı veya latin kızıyla evleneceğim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• Kız diyoki elimi sallasam 50 si
    Ulan sen elini sallasan taksi bile durmaz

1|1
    0|0
  • Kezbanla evleneceğime ortam kızıyla evlenirim daha iyidir.

0|1
    0|0
  • Yok kardeşim kezbanından tut 7 sinden 70 ine kadar hepsi yollu bu kızların he bide bişey diyeyim boyun 1.95 değilse kaslı değilsen tipinde yoksa s et hiç karı kız arama :)

0|1
    0|0
    • inanki benim boyum 1.88 tipimde var kas desen fitnessa gidiyorum işte tip olması lazımda bir yerde karakter saygı olmasıda lazım dil lazım kısacası kızın konuşması..

• olsun ya jsjd

0|1
    0|0
  • Kanka pazardan mal seçmiyorsun, ikincisi sen onlara bakıyorsun onlar sana bakmıyor yani eleştirirken fotoğraf çekildiğin aynaya iki defa bak.

1|0
    0|0
    • Belki telefonumda ön kamera yok belki yokluktan öyle takılıyorum ön yargını bırakmalısın dostum yakında telefon alacam

• Bana ön yargılı davranma deyip kızları gruplara ayırıp pazardan mal seçer gibi insanlar hakkında konuşan arkadaş telefonunun hayrını gör.

• Güzel kafan var kardeş güle güle kullan :) :D

• var knk da cok az sayıları

0|1
    0|0
  • Ben artik uzayli dişilere yöneldim inşaallah bir gün dunyayi ziyaret ederlerde bsnde evlenirim

0|1
    0|0
  • Neden olmasin... genelleme yaoamayiz

0|1
    0|0
  • Tesettü biriyle evlenmeyi düşünürsen var ama o kezban tesettürlülerden degil :)

0|1
    0|0
  • Vardır sonuçta insanın tabiatı gereği çoğalmak lazım.

0|1
    0|0
  • Sen bu kadar kıza bakacağına azıcıkta kendine baksaydın kardeşim.. Anlaşılan dönüpte bakan kimse yok.

1|0
    0|0
    • Kardeşim dönüp bakmayla alakası yok sorun ne biliyormusun içimizde taşıdığımız yüreğimiz bazılarını çok gözümüzde büyütüyoruz halbuki memleketin en güzel kızıyla çıkarsın..

• Büyütme işte.. Büyüt demiyorum.. Ama küçükte görme.. Görmezden gel.. Ama küçük görme gerek yok sen adam ol yakışanı yap kim ne bok yerse yesin..

• Yani o kadarını yapıyoruz bizde :D görünüşte herkes farklı der derdimizi anlayan yok

• Türk kızları bence çoğu gayet güzel. Evlenecek kız vardır elbette.

0|0
    0|0
Yükleniyor...