Yalnız hissediyorum, ne yapmam gerek?

İyi geceler. Çevremde yeterli bir kalabalık var fakat hiç bir zaman tam anlamıyla kimsenin yanında mutlu olamıyorum. Özellikle son günlerde bu durum iyice arttı. En iyi arkadaşım, annem ve dostlarıma bile iyi olmamaya başladım. Herkes benden uzaklaşacak diye korkuyorum fakat uzaklaşmasalarda bu çevrenin içinde kendimi yalnız, anlaşılamayan birisi olarak hissediyorum. Kimse bu durumumun farkında değil, pozitif iyi olmaya çalışıyorum, eskisi gibi eğlenceli ya da samimi olamadığım için böyle kaçmaya başladım. Derdimi anlatmak istemiyorum asla kimseye. İçime ata ata çoğu şeyi delirecek hale geldim. Bazı şeyleri düşünmekten bazen başım ağrıyor. Aslında bu soruyu da niçin sorduğumu bilmiyorum. İçimi dökmek istedim sanırım

Güncellemeler:
ne çok dert ortağım varmış :D sanırım psikolog tek yol

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tam bu sebepten doktora gittim.
    Dinledi, sorular sordu baya. İlaç verdi, kullandım dozajını artırarak verdi. Bir yandan seviniyor, bir yandan üzülüyordum. Zira yazdıklarını ben de yaşıyordum ama ilaçlardan sonra hissetmemeye başladım, akışına bıraktım bu beni mutlu etmeye başlamıştı. Üzgünlüğümün sebebi de beynim artık uyuşmuştu. Yani ilaçları bıraktığım an eskiye dönecektim. Zaman böyle aktı gitti, ilaç vs kullandım

Şu an ise dağınık şizofreni bir kişi olarak hayatımı sürdürüyorum. Doktora git, asla aksatma.

Ha yaşadıklarımız aynı diye senin de öyle olacağını düşünmek saçmalık olur ama ne biliim yazasım geldi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...