Kendinizi en rezil hissettiğiniz an?

Herkesin kendini rezil hissettiği bir anısı vardır, hadi o zaman :D

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• lisedeyken bölüm birincisi olarak mezun olmuştum ödülümü almaya sahneye çıkarken merdivenin basamağına takılıp düştüm dudağım patlamıştı bir elimde peçete dudağımı tutarken ödülü almıştım hemde tüm okul öğretmenler il milli eğitim müdürü vali belediye başkanı filan da oradaydı çok utanmıştım

0|1
    0|0
    • Sen 4 sene birinci olmak için çalış kürsüde düş :D Ahahaha "Zeki bir rezillik olmuş"

En İyi Erkek Görüşü

• Ilkokul ıkıde tokat yemıştım ogretmenden hatırladıgım bu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• rezil olma olarak düşünmüyorum ama şu 20 yıllık hayatım boyunca yere hiç düşmedim hep düşmeyi rezil olma istemini merak etmişimdir , 2 gün önce yağmur yağıyordu yerlerde ıslaktı ben iş yerinde hızlı hızlı yürürken pat diye kıçımın üstüne düştüm şaştım kaldım :D insanlarda sağolsun hiç yardımcı olmadı hiçbir şey olmamış gibi usulca yerden kalktım lavaboya indim :D :D dizim yaralanmıştı çünkü :D rezillik duygusunu hisstemedim ama nedense :D

0|0
    0|0
  • Sola gideceğim yerde, sağ tarafa gidiyorum hep 😭 Sonra telefonla birisi aramış gibi yapıp, sol tarafa gidiyorum 😏

0|1
    0|0
    • Bende gideceğim yeri geçiyorum :D Birine bakıyormuş gibi yapıyor geri dönüyorum :D

• Ya :( özele kapamasaydın bir ihtimal anlatırdım

0|0
    0|0
    • Özele kapalı değil ki :D Anlatabilirsin

• hahahahahahaha :D Bir işi yapıyorsan tam yap tabi :D Şimdi sürüyorsundur çek at acısını çıkar bari akrabanı etiketle "Oldu mu?" diye :D

• Aklımda dediğin ama o hatırlamaz ya manyağın teki zaten çok fena kin tutuyorum ona yıllardır :Ddd Ama dediğin mantıklı

• Onun güzel bakışlarından ve gülümsemelerinden sonra benden az da olsa hoşlandığını düşünmem ve sonrasında bana yaptığı umursamaz hatta yanında bile istemez gibi olan can yakıcı bakışları. Son Zaman'larda bu kadar kahrolduğumu hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
  • Eski sevgilim ayrıldıktan sonra bana seviyorum demişti bende sevine sevine gerçekten mi dedim oda cevap olarak ama arkadaş olarak seviyorum demişti. O an yerin dibine girmek istemiştim.

0|0
    0|0
    • Görüşüne "Sevdim"e tıklayamadım. Çünkü sevmedim, çok alçakça.

• Evet cidden canım çok yanmıştı o an.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya varya benden aptali yok o konuda. 3 ay önce bir garson kiz etkilemişti beni çok kibardi. Hesabi odedim sonra bahşiş vereyim dedim kiza. Salak gibi israr ettim. Diğer garson kizlar kiskandi tabi yok sorunu var bilmem ne o gün çok utanmistim. Hala o kafeye gitmiyorum:)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kıza iltifat ederken onun bana herkesin içinde salak demesi ve kalbimin kırılması.

0|0
    0|0
  • Hatunu boğaza kahvaltıya götürdüm. Neyse hesap geldi garsonla pazarlık yaptım.. Hatun Allah uzun ömür versin ya dedi kalktı.. Haklıydı aga..

0|0
    0|0
  • Kendimi rezil hissetmedim güldüm 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...