İlluminatiye inanıyor musunuz?

Soru gayet açık böyle bir örgütün varlığına ve görünmez el olarak dünyayı yönettiğine inanıyor musunuz?

1|2
14|36

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden inanıyordum. Ondan sonra da Xhumz adında bir uzaylı ırkın onlar olduklarına inandım. Xhumzları, "Andormeda'dan Gelen UFO" adlı kitapta okumuştum. Sonradan, 1995 yılnda, kartlarla benzerlikl gösterdiğini düşünmüştüm.

Sonrası daha ilginç... "Galaktik Gen" gibi kitaplar okudum ve bir gün arkadaşın biri otelin güvenlik kulübesinde, akıllı telefon ile "4. tür" filmini izletti. Filmden sonra bir başka arkadaşım ile bira zıkkımlanırken (yazarken gözlerim yaşarıyor...) bir baykuş iki saatlik içki sefamızın çooğunda bize eşlik etti direğin üzerinde, bize değil, bize doğru bakarak... Arından da yattım ve gece saat 3.32'de uyandım (bunu yazarken ne biçim ağladığımı hayal edersiniz...) ama benim saat çakma Casio olduğu için her hafta bir-iki dakika şaşardı. Saate "Hadi lan?" diye tekrar baktığımda... filmde geçen zaman olan 3.33'ü gösteriyordu... Bir koğuştaydık ama filmde geçenlerin başıma gelme ihtimalini değerlendirip, korkudan çok zor uyumuştum... "Acaba aparat otelden gören olacağı kesin olduğu için gelirler mi?" vs. O gece biri şans eseri, bana baykuş şakası yapmış olsaydı... Hayatımdaki en korktuğum anlardan birini bana yaşattı şu İllüminate gerçeği ya da balonu.

Ciddi söylüyorum, o gece biri bana şans eseri bir baykuş şakası yapmış olsaydı, akıl sağlığımı yitirirdim... Gözlerimde yaşlar korkudan... :'( Bana söyleyen, illüminati hakkında bilgisi iyi olan biri bile onun adını, ürperdiğini söylemişti onun adını söylediğinde: 4. Tür

Akıl sağlığımı yitirmemek için ilgilenmemeye karar verdim. Birincisini izlerken ne biçim ağladığımı hayal edebiliyorsunuzdur umarım... İkincisinde kuzenim ile birlikteydik, o izlesin diye açtım ama o Dabbeseverler takımından olduğu için "saçma" bulmuşmuşmuş dokümanı; velhasıl, onda da korkuya hükmedememiştim.. Üçüncüsünü izlemeye de hâlen cesaretim yok. Başka bir kaynak okumak da istemiyorum İllüminati kartları ile alakalı.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Muhakkak Var Yeni Dünya Düzenini Elinde Tutuyor. Hatta NASA Mavi Işık Projesi (Project Blue Beam) Projesini Finanse Ediyor..

https://www.youtube.com/watch?v=QW6uzM9_gW0

NASA Mavi Işık Projesi (Project Blue Beam)'ni Çin'de Tüm Dünyaya Gösterdi! 21 Ekim 2015

https://www.youtube.com/watch?v=_8PR_pWU2C4&t=0s

NASA Mavi Işık Projesi (Project Blue Beam)'ni Çin ve Kaliforniya'da Tüm Dünyaya Gösterdi!! 16 Ekim 2015

https://www.youtube.com/watch?v=tZTd4pBvZ3k

NASA PBB (Sidney/Avustralya) 10 Kasım 2015

2|0
    0|0
  • Tabi ki inanıyorum.. İnanıp inanmamak gibi bir ikilem zaten gereksiz.. Fiilen varlığı herkesçe bilinen bir şeyden bahsediyoruz..
    İllüminatinin böyle sulandırılıp dalga konusu yapılması bilinçli olarak yapılan bir şey..
    Bir örgütü zararsız göstermenin veya kamufle etmenin en iyi yolu, onu insanların ciddiye almamasını sağlamaktır..
    Ciddiye alınmayan bir şeye karşı kimse savaşmaz veya tedbir almaz.. Bu da örgütün işine gelir..

1|2
    0|0
  • Hayir. Dunyayi yoneten bellibgucler muhakkak var ama ilumunati denilen sey gunumuzde ergen eglencesi boyutunda vay bilmem biseyin ustunda goz isareti varmis bunilumunatoymis var surda bubisaret varmis falan filan hikaye bnlar

1|0
    0|0
  • Tabiki... gizli gibi gorunip alenen unluleri kullanarak orgutlesen emperyalizm e hizmet edip kendi reklamini da boyle bedeva yaptiran mesela tek goz resimler veren genc kiz resimleri hep oraya hizmet ediyor..
    Muslumanlarin en buyuk dusmani olan bu orgut deccale asker topluyor..

1|0
    0|0
  • İlluminati öyle sade basit birşey değil

İllumitani masonların bir olayı tek gayeleride bizim toprakları almak

Fırat ile nil nehri arasında Büyük israili kurmak
    Hani siz Yadudileri israilden mi ibret sanıyorsun 1940 Yıllarda İngilizler getirdi İsrail devletini kurdu Asıl büyük israil İngiltere
    Amerikanın ekonomisi İngiltere kasası yani zatan israil devletini de İngiltere kurdu
    İlluminati siyonist yahudilerinin tarikatı
    Şeytana baphomete tapıyorlar bir kısmıda tapmıyor düşünüş bakımından ayrılar
    Bizdeki haremli selamlık onlarda da var

1|0
    0|0
  • İsmi illüminati olmasada, büyük şirketlerin lobileşerek bu tür hamleler yapabilecek kadar güçlü olduğuna inanıyorum, yani sabancı grubu özdemir sabancı öldükten sonra, bordo bereli kadar özel tim eğitip kendi ordusunu oluşturdu, mesela. Burjuva hareketlerinin sonuçlarının ne olduğu ortada. Olmaması gibi bir ihtimal var.

1|0
    0|0
  • böyle bir örgüt varsa bile ergenler tarafından çok fazla büyütüldü.

1|1
    0|0
  • Masonlar var gerçekliği ortada.. illuminatiye inanmam.. fakat Rockefeller ailesi de bir gerçek :D adamlar dünyayı yönetiyor zaten

1|0
    0|0
  • Aslında karmaşık konular ama ele ayağa, ergenusların diline düştüğü şekilde değil :D

1|0
    0|0
  • boyle bı orgut var lakın gucu kaos a savasa duzenszlıge ve en onemlısı somuruye dayanan bı orgut. bence bunlar dısında korkmamız gereken daha buyuk kavramlar var. cok takmamak lazım. ha dunya medyasının buyuk bolumunu elde ettıklerı cok acık bı gercek. 4 5 yıl once magazn prgramı yapan adamların mılyar dolarlar kazanıp ahlakı toplumu aptallastracak prgmlarla bı yerlere gelmesı dusundurucu

1|0
    0|0
  • Var var diyozda herifler etiket oldu bir numaralari kalmadi algi operasyonu gibi bisey oldu

1|0
    0|0
  • İsmini bilmedigimiz yahudi aileler var. Onlar yonetiyor dunyayi. Amerika mamerika hikaye bugun amerikayi 2 dk yerle yeksan edecek gucleri var adamlarin. Sordugun soruya gelince ullimaniti diye birseye satanistler inanir ancak

1|0
    0|0
  • İlla ki çok güçlü ve bir çok şeyi kontrol eden insanlar vardır.. Ama İlluminati tamamen bir efsane oldu çıktı..

1|0
    0|0
  • mantıken olabilir

1|0
    0|0
  • Hayır ya

1|0
    0|0
  • hayırr

1|0
    0|0
  • ailecek inanıyoz seviyoz
    geçen gün inanmayan ninemi evden kovdum

1|0
    0|0
  • İnanıyorum.

1|0
    0|0
  • Ben inanıyorum pezeven klerin her yerde eli var. :D

1|0
    0|0
  • Örgüt olabilir ama dunyayi yonettikleri konusunda suphelerim. var.

1|0
    0|0
  • Tabikide var. Buna inanmayıp üstüne alay eden cahildir.

1|0
    0|0
  • Evet, Lise 2'den Ayşe sordu.

1|0
    0|0
  • illu bana inanıyo mu?

1|0
    0|0
  • Böyle bir örgüt var fakat dünya hakimi falan değiller. Ergenler yüceltiyor onları :D

1|0
    0|0
  • Evet varlar dunyanin bas belasi olmaya çalışan bir örgüt

1|0
    0|0
  • var babo her yerdeler

1|0
    0|0
  • Elbette

1|0
    0|0
  • Arada kaldım

1|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum

1|0
    0|0
  • Kesinlikle var. Hemde heryerdeler

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 13

• İnanıyorum var. :)

1|0
    0|0
  • inanıyorum ben vardır o kadar tantana çıktı yani

1|0
    0|0
  • İllumunati insanların üzerinde korku salmak için uydurulmuş isim olay basit dünyayı Amerika yonetiyor ve amerikanın istediği dünya düzeni zaten şu an hakim baksanıza herşey istedikleri gibi Müslümanlar çok güçsüz türkiye biraz güçlendi hemen terör olayları çıktı niye? Çünkü Amerika kendisine karşı bir güç oluşmasını istemez ve uğraştığı ülkelerle kendi savaşmaz onları başka güçlerle çarpıştırir ve onları güçsüz düşürür bu amerikanın temel idealidir.

1|0
    0|0
  • Yoh herii 😂

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Inaniyorum