Şimdi Bu G*t Korkusu Değilde Ne Awk?

Benim bir holdingim ve bir emlak dükkanım var emlak dükkanım 1 tane camii nin tam karşisinda arada bir yol var araç giremiyor oraya o sokak sadece camii ye ait neyse Camii nin imamı benim çok sevdiğim değerli kişilerden birisidir iyide anlaşırız bazen namaz araları çay felan içeriz :) neyse bu camiinin sokağını tam karşısında bir bakkal var. Sahibi sofi gibi giyinen dövmeli namazsız bir adam bu herif bana çok gıcık kapıyordu felan bu imamlada araları iyidi benimle iyi olduğunu görünce geçen iftara 10 dk kala ksvga çıkardı ben silah felan çektim sonra bakkalıns kaçtı bakkala girsem haneye tecavüz dicek şerwsiz geçen gece bir baktım gece sabahtan gece 3 e kadar abisini dükkanın önünde bekletiyo awk pezosu bu abisini bekletmek gt korkusundan değil mi? Hayırlı geceler kardeşlerim :) NOT:SORU TROLL DEĞİLDİR YEMİN EDERİM !

• Göt Korkusu
    71% (5)60% (6)65% (11)Oy Ver
  • Göt korkusu değil
    29% (2)30% (3)29% (5)Oy Ver
  • Diger (yorumlara belirtiniz lütfen)
    0% (0)10% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu aada Ben Kastamonuluyum köçekleri bilirsiniz imam abi de kastamonulu bize pezewenk felan dedi o zamanda tam iftar saati kan beynime sıçradı ne yapıcağımı bilemedim.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bu olay tam anlamıyla magandalık bence.

0|0
    0|0
  • Aynı şartlarda değil bu tartışma. Sende silah var, adamda yok. Asıl sendeki döt korkusu oluyor.

0|0
    0|1
    • Haklısınız ama ben o anda ben kastamonuluyum köçek felan dedi o zaman tam iftar vakti kan beyime sıçramış durumdaydı ne yapıcağımı bilemedim o an 😑

Erkekler Ne Diyor 1

• Sipahi korkutmak amaçli da çeken bence yanlis. Yankiskikla patlayabilir senin hayatına mal olabilirdi. Hapis bilmem ne. O ölse diye farz etsek coluklari çocukları ortada kalacak.
    Ayriyeten. 1 insani suçsuz yere öldürmek tüm insan ligi öldürmek gibidir. 1 insani yaşatmak tüm insanligi yaşatmak gibidir

0|1
    0|0
    • Görüsün için teşekkürler

Yükleniyor...