İnançsız erkekler özellikle kızlar cevaplasın?

Ben inançsız bir erkeğim dinlere kesinlikle inanmıyorum Tanrı'nın varlığı hakkında da şüphelerim var ama özet olarak dinsiz biriyim ve böyle yaşıyorum yani toplumdaki dini değerlerden ve dini işleyişlerden tamamen uzağım. Benim bu durumum karşımdaki kızın bendeki fikirlerini etkiler mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben musluman olmayan beyle görüşmem . o kişiyle evlenmem. ancak arkadas ortamı vs de ateist kimselerle tanısmıslıgıl konusmuslugum oldu. kimseyle bisorunumuz olmadı kardes kardes anlasılabılır. ayrıca eltım de htrtyan. ama mukemmel bı kısılıgı var

0|0
    0|0
    • Sen yobaz bir ahmaksın

• yalnız saygısızlıgına sasrdım

• görüşümü yanlışlıkla mi eig seçtin :)

En İyi Erkek Görüşü

• Valla buyuye inaadigim icin bana burun kiviran bicok kiz gordum. Neymis efendim imansizim. Uztelik bunlar okumus etmis mini mini elbiseler giyen kizlar. Onyargi kafayi ele gevirdimi yikmak cok zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tanrıı kelimesini kullandığına göre var demektir sen hiçbirşeye inanmıyorum demişin fakat inanmamaya inanıyorsun

0|0
    0|0
    • Anlama kıtlığın mı var? Nonteist bir insanım işte

• bir kız evlenmek niyetiyle biriyle birlikte olur ve inançsızlıktan ziyade inancı farklı bir erkekle bir arada olduğunda çocuğunu yetiştirirken iki taraflı empoze edilmek istenen fikir farklı olacağı için sorunlar yaşayacağını düşünür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin görüşündeyse etkilemez ama karşı görüşteyse etkiler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...