Yalnızlık bu olsa gerek?

En yakın arkadaşımın bana attığı kazıktan sonra o kadar kötü hissediyorum ki. Buluşacağımız günden bir gün önce Eminönü'nde akrabalarının kaza yaptığını söyleyip gelemeyeceğini söylemişti. O gün ise instagrama kadıköyde fotoğraf atmış. Hem de sevmediğim bir kızla. Dün de yine o kızla fotoğraf atmış ve instagramda benimle olan fotoğraflarını silmiş. Yahu ben ona kardeşim dedim ya? Şimdi dışarı çıkmadan önce "Kanka hadi bugün bir şeyler yapalım." diyebileceğim kimse kalmadı. Sizce ona ne demeliyim? Ne yapmam gerek?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende benzer şekilde en iyi iki yakınımdan uzaklaştım. Kalleşlik yaptılar. Uzun süre geçti ama inan daha mutluyum. Yalan bir arkadaşlıktan kurtulmuşum.

Dediğin gibi belki kanka gel çıkalım diyecek bir dostun yok ama sen öyle dediğinde kim bilir neler düşünen gereksiz insanlar da yok artık

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kazık değil o. Biraz ikili oynamış ama gerçekten öyle şeyler oldukça normal. O seni en yakın arkadası görmüyormus demek ki. Üzülme. Ne kazık yiyenler var arkadaslarından seninki basit. Ona demen gereken seyse hiçbir şey. Mesafe koy ve anlamasını bekle hatasını :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bırak kaybettiğin insanın ne kadar kıymet sahibi olduğunu anlasın

1|0
    0|0
  • Bisi yapman gerekmez.

0|0
    0|0
  • hiçbir şey deme her yerden sil yoluna devam et

0|0
    0|0