Sosyal medya alışkanlığının evlilikleri ya da ilişkileri olumsuz etkilediğine inanıyor musunuz?

Sosyal medyada fazla zaman geçiren kişilerde boşanma ve ayrılıkların arttığını gözlemliyoruz. Sanal ortamın verdiği rahatlık ile başlayan mini sohbetler zamanla duygusal ve cinsel yakınlaşmalara neden olabiliyor. Bu özgür ortamın ilişkiler için bir tuzak oluşturduğuna inanıyor musunuz?

4|2
20|14

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal medyayı ne için kullandığına ve nimetlerine bağlı diye düşünüyorum. Öyle bir hal aldı ki insanlar alışverişlerinde, iş başvuru ya da görüşmelerinde, hatta işlerinde, görüşme ve toplanma etkinliklerinde, toplumsal tepkilerinde, doğum günlerinde her ne ise her durumda internet ile haşır neşirler...

Bu kadar içli dışlı olunan bir netleşme durumu varken sosyal ağlardan kopmak da pek mümkün olmuyor. İstersen ve kendini bilirsen sadece faydalanırsın. İlişkilere yansıyan bir durumu olmaz. Ama işte amacına uygun şekilde kullanmayan ilişki sahibi kişiler de çıkıyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal medyayı ne için kullanduğına bağlı bu. Çapkınlığada yarıyor haberleşmeyede. Ama evet ilişkileri bozar. Normal zamanda zararı olmayan medya, ilişkiler bozulduğunda herkesin kendini attığı bir yer oluyor. Bu boşluktada insanlar birbirine yakınlaşabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• evet dedem yaşındaki evli adamdan sapıkça mesajlar alınca o adamın karısına üzülüyorum mesela

2|1
    0|0
  • Evet inanıyorum, evli adamların sosyal medyada kızlara nasıl sarkıntılık ettiğini biliyorum mesela

0|1
    0|0
  • Olumsuz etkiler

0|1
    0|0
  • Kesinlikle. Karısını chat yaparak aldatan bir sürü adam var. 50 sene önce yaşasak her şey daha güvenilir ve kolay olurdu sanki

1|1
    0|0
  • evet oyle hayatında bırı olunca sosyal aglarda aktıv olmıycaksın.. bana gore ben kaparım karsımdakıde kapasın ısterımm..

0|1
    0|0
  • İnanıyorum

0|1
    0|0
  • Evet olumsuz ekiliyor

0|1
    0|0
  • Evet etkiliyo. Nerde aldatma orda sosyal medya birakin artik şu isleri cogunlukla erkekler yapiyo o yuzden soyluyorum

1|1
    0|0
  • %5000 eminim. Kötü etkiliyor, etkiler.

0|1
    0|0
  • Evliliğimin sebeplerinden birisiydi sosyal medya.

1|1
    0|0
  • Etkilemiyorsa bu sapık amcalar kim 😒 baya etkiliyor 😒

0|1
    0|0
  • Evet inanıyorum.

0|1
    0|0
  • Kesınlıkle

0|1
    0|0
  • Evliliği pek etkileyeceğini sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Evet muhabbeti azaltiyor

0|1
    0|0
  • Evet, bu görüşe katılıyorum..

0|1
    0|0
  • Evet inanıyorum. Örneğin burada bir hesabım olduğunu öğrense sevgilim beni öldürür.

0|2
    0|0
  • Inaniyorum

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yaşanılan evliliklerde duygusal ve fiziksel boşluklar yoksa
    sosyal medyada takılmaları vakit öldürmek içindir bence

0|1
    0|0
  • Sanalda herkea doktor herkes trilyoner herkesin üç sevgilisi var
    Şimdi uçağımla bakkala gidicem

0|1
    0|0
  • çokkk güzel çokkk doğru bir tespit yapmışsınz sevgi aşk güzellikmiş şu bu bunlae geri planda evlilikte güven ve sadakat yani yemişim diğer kriterleri

0|1
    0|0
  • Sosyal medya insanlari asosyallestiriyor. Kocasinin hesaplarini kontrel etmekten kocasiyla ilgilenmeyi unutup elinden kaciranmi ararsin. Karisini takip eden var mı diye katil olanmi 😂 Su deccal dedikleri sey internet bence 😃

0|1
    0|0
  • Adı üstünde sosyal medya. sürekli mal gibi ekrana bakıp 18 saat cihazla meşgul olursa bir kişi. çevresini kaybeder

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • evet inanıyorum

0|1
    0|0
  • Etkiliyor bence.

0|1
    0|0
  • sosyal medya kullanım şekli aslında etkiler nasıl kullandıgına baglı