Bu patronlar nasil can verecek?

X firmasında ofisboy olarak calisiyorum bugün patron kaleminin bozulduğunu tamire gönderme mi söyledi firmayi aradim kalemi gönderin dediler tamam dedim muharebeden faturasini aldim fotokopi çektim kargoyu hazirladim faturaya baktigimda kalemin 470 tlye alindigini gördüm ve patronumuz daha zamlari vermedi bir sürü işçinin zammini bekletiyor... Çok zoruma gitti bu olay insan basini yastiga nasil koyar boyle bir durumda

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle insanlar hala bitmedi gitti maalesef kardeş senin de gözünün önünde ben cezalandırıldığımı düşünürüm patron olmakla.

Çalıştığım dönemde kimyasal atıklarına adam gibi gerekli muameleyi yapacak paraya kıyamayan adam yalılar filan alıyordu işletme yanındaki dereyi kuruttular Allah hepsine soracak kodamanlara dokunmayanlar da peşlerinde.

Allah sabır versin düşmez kalkmaz bir Allah var

0|1
    0|0
    • aynen dostum Allah büyük :) bunun bir hesap vakti var

Erkekler Ne Diyor 1

• valla kardeş bendeki adam da o şekil. maaşımı geç verir. geç saatlere kadar çalıştığım zaman prim vermez. en sonunda bende pazar günleri gelmiyorum iftardan sonra açmıyorum saat 7 8 oldu mu evime giderim dedim. sen iş yerini düşünüyorsan benim de kendimi düşünmem lazım dedim bozdum. şimdi sesini çıkaramıyor. yeri geldimi bozacaksın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...