Herkes tarafından eziliyorum yardım edin?

.
merhaba arkadaslar konusacak kimsem yok diye icimi size dökmek istedim. cocuklugumdan beri sessiz sakin bir kizim konuskan degilim diye okulda hep ezildim hic kimse benimle arkadaslik yapmak istemedi bu yuzden hep yalnizdim. Okul hayatim bu yuzden hep kabusdu. Kurslara falan gitmeye calisdim ise yaramadi ayni durumu hep yasadim hep yalniz birakildim. Isanlara güler yüzle yaklasirim iyi niyetliyim ama bazen insanlar bu durumu kulandilar kulanildim. Arkadasim dostum yok kimseyle konusamyiyorum aklima konusacak birseyde gelmiyor kendimi kasiyorum titreme bile geliyor doktorlara tedaviye bile gittim ise yaramadi. Bu yaşıma kadar hep ezildim ve hala eziliyorum kimseye karışmak istemiyorum ama bir şeyde yapmak istemiyorum çünki ne ben zarar göreyim nede onlar görsun ben bir şey dediğimde ya gülüyorlar ya ağzını burnunu eğerek hıııı huuuu diyorlar bazende kısa bir şey dediğimde dinliyorlar eziliyorum hep... 18-19 yaşıma gelmişim hala eziliyorum ama sert olmak istemiyorum gülüyorum karşımdakını ezmiyorum ama olmuyor lisedeykende hep benle dalga geçilirdi kimseye bişey yapmadıgım zararım dokunmadıgı halde gozumun ıcıne baka baka gulup dalga gecerlerı benı ıtın popona sokarlardı bu tabiri kullandıgım ıcın ozur dılerım ama oyle olurdu kımseyede bısey soyleyemezdım suanda kendımı ıfade edemıyorum hakkımı savunamıyorum cok pasıfım

0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...