Herkes tarafından eziliyorum yardım edin?

.
merhaba arkadaslar konusacak kimsem yok diye icimi size dökmek istedim. cocuklugumdan beri sessiz sakin bir kizim konuskan degilim diye okulda hep ezildim hic kimse benimle arkadaslik yapmak istemedi bu yuzden hep yalnizdim. Okul hayatim bu yuzden hep kabusdu. Kurslara falan gitmeye calisdim ise yaramadi ayni durumu hep yasadim hep yalniz birakildim. Isanlara güler yüzle yaklasirim iyi niyetliyim ama bazen insanlar bu durumu kulandilar kulanildim. Arkadasim dostum yok kimseyle konusamyiyorum aklima konusacak birseyde gelmiyor kendimi kasiyorum titreme bile geliyor doktorlara tedaviye bile gittim ise yaramadi. Bu yaşıma kadar hep ezildim ve hala eziliyorum kimseye karışmak istemiyorum ama bir şeyde yapmak istemiyorum çünki ne ben zarar göreyim nede onlar görsun ben bir şey dediğimde ya gülüyorlar ya ağzını burnunu eğerek hıııı huuuu diyorlar bazende kısa bir şey dediğimde dinliyorlar eziliyorum hep... 18-19 yaşıma gelmişim hala eziliyorum ama sert olmak istemiyorum gülüyorum karşımdakını ezmiyorum ama olmuyor lisedeykende hep benle dalga geçilirdi kimseye bişey yapmadıgım zararım dokunmadıgı halde gozumun ıcıne baka baka gulup dalga gecerlerı benı ıtın popona sokarlardı bu tabiri kullandıgım ıcın ozur dılerım ama oyle olurdu kımseyede bısey soyleyemezdım suanda kendımı ıfade edemıyorum hakkımı savunamıyorum cok pasıfım

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hanı bende sessiz sakin biriydim ama çok sağlam dostluklar edindim
    Kimse birşey diyemez kolay kolay dedirtmedim herşeyin bir yeri var gerektiginde Karşımdaki insana anlayacağı dilden konuşabildiğimi de gosterdim
    Yani herşeyi ayariyla ve birazda dusunerek yaparsan sıkıntı kalmaz diyorum

0|0
    0|0
    • benım karakterım yok ya nasıl tepkı verecegımı bılmyıorum ınsanlarda bana herseyı sayıyolar rezıl edıyorlar

• Böyle dusunme pozitif dusun pozitif ol 🙋

• Eig için teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• sert olman gerekdiğini düşünüyorum. en azından sinirlendiğinde tam sinirleneceksinki insanlar senin iyi niyetini suistimal edemesinler normal zamanlarda

0|0
    0|0
    • kimseye bişey soylıyemıyorum kı normal bir tartışmada bile elim ayagım titrer kendimi ezdirirm kimse beni adam yerine koymuyor ailemde dahil

Erkekler Ne Diyor 7

• Güleryüzlü olmayı bırak. Seninle dalga geçenlerin yaşaması bile fazlalık bir de sen onları kutlar gibi güleryüzlü davranamazsın. Umursamaz takıl. Dediklerimi yapman zor olucak biliyorum fakat yapmazsan dalga geçmeye devam ederler. Ayrıca küçüklüğünden beri seninle dalga geçiyorlarsa bir kusurun bar sanırım. Kusurunu söyler misin? Ona göre tavsiye veririm.

0|0
    0|0
    • akrabalar ailem hep tipimle dalga geçrdiler çocukluk donemınde bu da bana ozguven eksikliği içine kapanıklık olarak dondu sosyal yaşantımdada oyle oldu hep arkadaşlarımın her istedigni yaptım somuruldum yeri geldi arkadaşlarım bana şiddet uyguladı karşı koyamadım beni herkesin içerisinde rezil ettiler yinede sesimi çıkarıp hakkımı savunamadım hayatan zevk alamıyorum kendimi beğenmiyorum çok kötü durumdayım

• tespiitin çok dogru ya bir arkadaşım bile yok herkes kuyumu kazıyor bana yalan soyluyor kımseye sesimi çıkaramıyorum aileme bagırabılıyorum herkesten korkuyorum nasıl değişicem onuda bilmiyorum

• Güç insanın içindedir. Seninde içinde güç var. Zaten sana bulaşanlara bağırmaman gerekiyor. Umursamaz bir tavırla sende onlarla dalga geçeceksin. En ufak kusurlarını büyüteceksin. Ama bunu herkesin içinde yapma daha iyi olur. Böylelikle hem değiştiğini anlarlar hemde o daha fazla rezil olur. Onların kusuru yoktur deme, unutma herkesin kusuru ve zayıf yanı vardır.

• Sen kimseye muhtaç olma herkez sana muhtaç olsun sen ihtiyaç duyulan ol iletişime geçme iletişime geçsinler ve katı ol kendine bir kırmızı çizgi çiz ve o çizgşden kimseyi geçirme

0|0
    0|0
    • durum şu etrafımdakıler istedikleri gibi bana davranıyorlar istedikleri herşeyi sayıyorlar buna ailemde dahil çok iyi niyetli vicdanlıyım kıyamıyorum kimseye kimse beni ciddiye almıyor herkes arkamdan aman o ezik kız mı diyor yapayanlızım bu şehirden ve bu hayattan kurtulmak istiyorum

• Takmıcaksın hiç birini senden hiç beklenmeyen hareketler yap başarılar yap sessiz takıl kimseyle fazla konuşma yalnızlığı sevmeye çalış senin bu halini görünce seninle yakınlaşmak isticekler zaten bu seferde sen işim var vaktim yok der gönderirsin

• Ya Üzülme inan senin gibi insanlar oldugu için seviniyorum vallahi , Herkes Asırı konuskan , Hergün baska biyerde onla bunlamı olcak , Özele gel bak anlatıcam

0|0
    0|0
  • oku bolbol

0|0
    0|0
  • Ya gülüm öz güvenin yok bu bir bide ogon düşük arkaşm ezdirmelan kendini kimse hemde hiçkimse senden üstündegil

0|0
    0|0
  • Çevrende çok insan olmasına gerek yok bir tane içten dostun olsun yeter başkasının ne dediğini fazla kafana takma

0|0
    0|0
  • sosyal anksiyete bozukluğu psikolojik ilaç ve terapi yardımıyla kurtulabilirsin

0|0
    0|0
    • teşhis karışık anksiyeteydi ilaç kullanıyorumm işe yaramıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...