Kocasını öldüren çilem doğan kefaletle serbest kaldı ne düşünüyorsunuz?

kocasını öldüren çilem doğan kefaletle serbest kaldı ne düşünüyorsunuz? davada kadın haklı olmasına rağmen 15 yıl ceza verılmıştı şu an yargıtay kararı beklenıcek

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Yargıtay kararı onayacak ve Çilem'in ailesi 50 bin lira ödediğiyle, kendisi de birkaç ay çocuğuyla hasret giderdiğiyle kalacak.

Bu boşlukta onlarca erkek iyi hal indirimiydi, bilmem neydi diye ya kuş kadar ceza alacak ya da tamamen aklanacak.

Biz de elimiz bağrımızda izlemeye devam edeceğiz işte.

0|0
    0|0
    • sizin hangı tarafta oldugunuzu anlayamadım doğrusu doğru olanda kadının serbest kalması değilmiydi?

• Gerçek bir serbestlik değil ki bu, göz boyama. Ben onun tamamen beraat etmesini istiyordum. Toplumsal tepkiden dolayı şimdilik serbest bıraktılar. Ama Yargıtay "Bu ne biçim yargılama kardeşim" demeyecek, 15 yılı onayacak ve Çilem Doğan da cezaevine dönecek. Evet, aksinin olacağına zerre kadar inancım yok çünkü yaşadığım ülke iyimser hiçbir hayal kurmama izin vermiyor artık.

• katılıyorum ama umut işte

En İyi Erkek Görüşü

• O herif 50,000 TL etmez ama özgürlükte paha biçilmez.

Adalet bu sefer yerini buldu

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakimin yerinde olsam "aferin kızım" deyip alnından öperdim. 50 bin TL istenmesi saçma olmuş, gerçi ailesi parayı toplamış ama olsun. Gerek yoktu bence.

0|0
    0|0
  • Kocasi ne yaptida öldürdü hak etmemiş olsa kadincagiz neden oldursun canim aa

0|0
    0|0
    • haketmiş orası kesın zaten... kavga dövüş hatta pazarlamaya çalışmış

Erkekler Ne Diyor 1

• Adalet popülist politikalara göre işliyor.. sistem bitik..

0|1
    0|0
    • adalet kalmadı bu ülkede malesef...

Yükleniyor...