Başka şey olsa koşarak gelirsiniz, ama yardım etmeye gelince kimse yok insan mısınız?

soru basit. Son sorum neden hiç ilgi görmedi? İlla nasılım diye bacak fotoğrafımı atmam gerekiyor veya kocam bu gece böyle yaptı sevgilim dun şöyle yaptı ayyyy buram neden böylemi demeliyim ilgilenmeniz içiin?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece bacak olmaz güzel olmasıda gerekir asgaffaf

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bak canım önce otur mantığınla düşün önceki sorun kedili soru herhalde gördüm sorunu ama benim bildiğim bir cevap yok böyle bir şeyin çözümünü bilmen için ya başına gelmiştir oradan bir fikir üretirsin ki yavru kediler çok hassastır herhangi bir şeyden olabilir ya da veterinersindir bu tip durumlar karşısında çözüm üretirsin insanların internetten bakıp söyleyeceği şeye buradan da bakarsın. bu sitede tek ilgi gösterilen nasılım soruları kocamdı sevgilimdi soruları değil.

0|0
    0|0
    • Alakası yok eminimki burada mutlaka bir fikir sahibi olan vardır ama ilgilerini çeken şeyler belli. Eleştirmek gerekiyor. Eleştirmeden bu durum iyileşemez zaten. İllaki nasılım gibi sorulur olur. Olmasın demiyorum ama bir kitle varki bu sitede oksijen ısrafı.

• böyle bir üslupla kendine yardım istesen bilgim bile olsa yardım etmem mesela. birazcık saygı birazcık anlayış daha az yargılayıcı üslup. burada sorduğun soru yargılayıcı suçlayıcı otur biraz düşün benden sana abla tavsiyesi. benim de kedi sağlığıyla ilgili bir sorum vardı bu sitede gerçekten bilgisi olduğunu düşündüğüm 3 kişi vardı ben senin gibi insanları suçlamadım birazcık saygı birazcık anlayış işte

Erkekler Ne Diyor 13

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Sorunun linkini güncellemeye atta cevaplayalım kanka

0|0
    0|0
  • sakin ol bir benceama haklı bir isyan yapıyosun katılıyorum

0|0
    0|0
  • soru neydi ki

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı mısın nesin yaa uffff... kirtlettin sayfayı...

0|0
    0|0
    • Senin anlayacağın türden bir yazı olmadığı için ufff gibi tepkileri normal buluyorum. Kezban kelimesinden hoşlanmıyorum ama galiba senin gibiler yüzünden ortaya çıkmış bir kelime... bkz:[uffffyhaa]

• Ufff, genel bir sıkıntı ünlemidir.. senin gibi cahiller bilmez..

• uzaylıyız :/

0|0
    0|0
  • Maalesef burası öyle

0|0
    0|0
  • Noldu kız ne bu öfke

0|0
    0|0
Yükleniyor...