Nazara inanırmısınız?

Evet nazara inanırmısınız başınıza herhangi olay geldimi

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• cf.kizlarsoruyor.com/.../...-95f2-971d4d2801ad.jpg

Ben İnanırım Nitekim Nazar Haktır!

Nazardan Korunmak İçin HZ. ALLAH'A, Sığınıp Dua Etmelisiniz.

Ayrıca, Kalem Suresinin 51 ve 52'nci Ayetlerini Okuyabilirsiniz.

Nazar Boncuğu, Vb. Objeler Halk Arasında Yaygın Batıl İnançlara İtibar Etmemelisiniz.

Nazar Haktır Nazara İnanmak Günah Değildir. Peygamber Efendimiz HZ. Muhammed (S. A. V.) ''Nazar (Göz Değmesi) Haktır. Eğer Kaderi (Delip) Geçecek Bir Şey Olsaydı Bu Göz Değmesi Olurdu.'' Buyurmuştur.

Parapsikoloji Dilinde ''Psikokinezi'' Denilen Nazar Yani Göz Değmesi Bir Çeşit Büyülemedir. Baktığımız Kişilerden Ya da Eşyalardan Gözümüzü Bir Çok Defa Alamadığımız Olur. Gözlerimiz Ruhi ve Beyin Gücümüzü En Rahat ve En Tesirli Şekilde Kullanabildiğimiz Organlarımızdır.

Göz Yoluyla Bir Çeşit Hipnoz Olayı Gerçekleşmektedir.

Nitekim Yılanların, Fareleri, Kuşları ve Diğer Hayvanları Bu Suretle Yakaladıkları Bilinmektedir. Zira Yılanların Gözlerinden Gönderdikleri Zehirli Şualar Yoluyla Avlarının Beyin Fonksiyonlarını Bozdukları ve Av/ların Bir Anlık Göz Göze Gelmek Suretiyle Donup Kalmaları Nitekim Bunun Bedelini Hayatıyla Ödedikleri Bilinmektedir.

#Not: Belgesellerde Muhakkak Dikkatinizi Çekmiştir, Yılanla Karşılaşan Av/cı Hayvanların Bazılarının Donma Halinde, Bazılarınında Belirsiz Süreli Duraksadıkları Bilinmektedir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Nazara ve nazar duasına inanıyorum ama nazar boncuğu denilen saçma boyalı bir taşın beni koruduğuna zerre kadar inanmıyorum

0|0
    0|0
  • inanırım

0|0
    0|0
  • İnanırım :) ses tonum ve tonlamam güzeldir bir şey okuyunca toplumda ya da kendime çok yakıştırarak bir şeyler giydiğimde mutlaka bir ölümden dönme anı yaşarım. Ama insanın en çok kendine nazarı değermiş :)

0|0
    0|0
  • inanıyorum ya çok nazar değer bana bir kere nazar boncuğu kırılmıştı, düğünde ayalkabımın topuğu kırıldı 😀

0|0
    0|0
  • Evet inanirim

0|0
    0|0
  • İnanırım

0|0
    0|0
  • Arkadasimin cok güzel gozleri var biri iltifat ettikten 1 gun sonra arpacik çıkıyor

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İnanmam nazara ben bir olayda gelmedi

0|0
    0|0
  • Ayet var nasıl inanmicaksın

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • İnanirim çok sevdiğim elbisem yırtıldı.

0|0
    0|0
  • Evet. Birisi bende bir şeyi sevdiğinde mutlaka bir şey gelir sevdiği şeyin başına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...