Babam beni darp etti?

Arkadaslar babam cok sinirli bir insan ve artik gercekten cekilmiyor nefret ediyorum ondan. İlk anneme vurmaya kalkti istedigi yemeyi yapmadigi icin sonra erkek kardesim (küçük) araya girdi onu dövdü sonra ben atladım kavga ettim derken bana vurdu ve yere düştüm sonra kaldirdi koltuğa firlatti kafam kanadı sonra yetmedigi gibi bacağımı kirdi. 18 yaşındayım sizce napmaliyim?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• istediği yemeği yapmadı diye evde önüne geleni dövmek değildir erkeklik... sağlam bir sopaya ihtiyacı var babanın eşşek sudan gelene kadar döveceksin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu kadar feci dovulduysen Şu an hastanede olman gerekmez mi?

0|0
    0|0
    • Zaten 2 gündür hastanedeydim

• Zaten bende ümitsizim o yüzden

• baban asker olsa nolur kendi evladina bunları yapan birinden vatani milleti korumasını bekleyemeyiz. Sikayet etsen direk açığa alınır

Erkekler Ne Diyor 14

• Ulan madem trol soru soruyorsunuz milletin vijdanini sizlatmadan sorun.

Sokak dilencilerin gibisiniz kiminiz zevkine yapiyor bu işi duyguları sömürür. Gerçek ihtiyaci olanlari göremeyiz. Sende onlardansin yalana bak

0|0
    0|0
    • Adamlığından şüpheliyim şu an

• İstediğini düşünebilirsiniz. şu an olmayan bir şeyi olmuş gibi gosteriyirsun. yok bacagimi kirdi yok bilmem ne. tısssss

• Sana hicbirseyi ispat etmek zorunda degilim sende istedigini düşünebilirsin ama şunu unutma burada bunlari okuyanlarin vicdani sizladiysa onlarda vicdan var sende o bile yok

• #Bacağını Kırdı ve Sen #Zırlamayı Bir Kenarı Bıraktın Soruyorsun? #Tebrikler. :)

0|0
    0|0
  • Alo 183, Aile İçi Şiddet hattı

0|0
    0|0
  • Bence ayrılmalısın

0|0
    0|0
  • güzel troll

0|0
    0|0
  • Bence biraz daha sabret oku üniversiteni bitir meslek sahibi ol kendine ev al daya döşe babanı boşver.

0|0
    0|0
    • Artık yeter ben bu evde yasamak istemiyorum cocuk yuvasi tarzi yerlere de giremem 18 yasindayim ise girip ev tutacak gücüm de yok

• Ne bicim adammis baba dedigin yaratik keske gorsem onu.

0|0
    0|0
    • Ben sadece napicagimi bilmiyorum savciliga gitsem darp raporuyla isinden olucak kardesim annem acikta kalicak benim universitemin bitmesine 3 sene var

• Var tabi ama onlar manevi olarak koruyabilir fakat maddi acidan destek olabilecek durumlari yok

• Yok maddi degilde hani babanin karsisina dikilecek yeter yaptigin diyecek birisi mesela. Babanin derdi ney hastaligi felan mi var normal degil cunku yemek icin kavga cikarmak.

• Kiralık katil ,

0|0
    0|0
  • yok ebesinin damı

0|0
    0|0
  • Bana ulaş

0|0
    0|0
  • O babanın ben taa

0|0
    0|0
  • Nedense inanasım gelmiyor

0|0
    0|0
  • Birşey yapma sabırlı ol evlenmeyi bekle...

0|0
    0|0
  • Baba deme o herif icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Polise git şikayette bulun darp raporu falan al hastaneden

0|0
    0|0
  • Darp raporu al direkt savcılığa git

1|0
    0|0
  • oku iyi bir işe gir ekonomik bağımsız ol sonra umrunda olmaz az savwret

0|0
    0|0
  • önce doktora git daarp raporu al polis çağırırlar zten

0|0
    0|0
  • Gercek mi degil mi bilemem ben de cok dayak yedim uni kazan kac o evden baska caren yok

0|0
    0|0
    • Şu an bütün duvarlar üstüme üstüme geliyor tüm psikolojim bozuldu telefonumu elimden aldi annem gizlice verdi ve ben korkuyorum napicam bilmiyorum annem boşanma davasi acicam diyor bir yandan o adamdan daha fazla cekmeyecegi icin seviniyorum bir yandan üzülüyorum kardesime yazik olucak diye

• Bagirsaklarini da cikarip onlarla kazak ordu mu?

0|0
    0|0
  • GUzel troll

0|0
    0|0
  • 183 ü ara hemen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...