Turizm kırmızı alarm veriyor , turist oranı bu yaz büyük oranlarda azaldı sebebi sizce ne?

Rus turistler %98,5 oraninda Alman turistler ise %45 oraninda azalmiş :/ Sizce neden bu yaz böyle oldu tur gemileri türkiyeyi pas geçip gitmiş :o Needennn?

Güncellemeler:
Günceelllllll
Güncell

0|1
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi oldu ne kadar az çıplak o kadar iyi.

0|0
    0|0
    • Çıplak olanları ben de sevmiyom ama mavi gözlü sarışın kızlar güzeldi baya ya :/

• Güzele değil. Güzel bakmak sevaptır. Saptirmada yok bu milletin üstüne.

• Ben güzele güzel bakıyoduummm :D

En İyi Erkek Görüşü

• Haddini aştılar
    Kafasını ezdiler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• nie fiyatları etkilemio -.-

0|1
    0|0
  • bombalar savaş halindeyiz rusya zaten belliydi söylemişti ne fırtınalar koptu ne bekliyordun yani :D

0|1
    0|0
    • Güzel turist kızları bekliyodum :( 😢 😭😭😭😭

• susacak mısın? tipik ergensin belli sanki kendisi çok güzel demişsin bir de tipimi karakterimi bilir gibi kendi kendine de tribe girmişsin. anlıyorum ben seni çok haklısın. başımı şişirme artık. arkadaşını da çağırmışsın :D o da haklı

• Tamam susacagim olgun olamayan 26 yasindaki kadın, sen de laf atmayacaksin o zaman tanimadan ben insanligimi biliyom sen de bil , tipini karakterini bilmiyom ama yazdiklarin hareketlerin seni ele veriyor , ben de hakliyim 😝😂 Laf atilacak son kisiyim

• Patlatırlar korkusu...

0|1
    0|0
  • Bence terör ve patlamalar

0|1
    0|0
  • terör tabisi

0|1
    0|0
  • Terör olaylarinin etkisi olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Turizmciler yerli turiste de Tuslara verdiği fiyatları verseler hiç sıkıntı olmaz..

0|1
    0|0
  • güvenlikli olmayan bir bölgede tatil yapar mısın?

0|1
    0|0
    • Aynen öyle yapmam , ah be güzel turist kızlar yok artık içim yanıyo abi :(

• Savaş var Suriye'de

0|1
    0|0
  • PUTin izin vermiyor gezmelerinede almanları bilmirem

0|1
    0|0
Yükleniyor...