Adamla kavga ettim haketmemiş mi😏😶😐😕😳😒😠?

Adam cübbe dağıtan görevlilerden biri. Cübbe isteyen öğrencileri azarlayıp yolluyordu durmadan. Ben de cübbe almaya gittim başıma dün güneş geçti hasta ve sinirliyim zaten. Bana da bağırdı 2 saat bekleyeceksin falan diye kes sesini sen kimsin önüne geleni azarlıyosun ya cübbeyi ver ya da seni şikayet edicem bilip bilmeden ne atarlanıyosun diye adama parladım o da kuzu kuzu verdi tabi. Rica etse yine beklerdim. Hayvan olana hakettiği gibi davranmak haklı bir durum değil mi?

0|1
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Haketmiş. Bende bugün bir polis memuruyla kavga ettim. Metroda aynı ekip3 4 kere çeviriuor kimlik kontrolu yapıyor geç kalmıştım zaten yine aynı adamlar beni durdurunca kendi kendime söylene söylene verdim kimliğimi, sabah sabah bozma moralimizi istersek 150 kere isterizdedi. Ne konusuyorsun sen işine bak sabotemi ettim işine engel mi oldum ya da senle mi kpnuauyorum
    Kendi kendime de mi söylenmeyrceğim dedim. Bana söyledin dedi o zaman sana hitap ettiğim sıfat hangisiydi söylesene dedim uzaklaştı kaçtı. Diğeride abi kuaura bakma diyo babam yaşında herif abi diyo.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Ilk defa iyi yapmissin, bravo :D

0|0
    0|0
  • ne yapak?

1|0
    0|0
  • Helall bacıma

0|0
    0|0
  • sen haklısın iyi etmişsin

0|0
    0|0
  • Olması Gerekeni yapmışsın hal istenmez alınır dostum

0|0
    0|0
  • bende olsam öyle yapardım ulan inek görevin bu senin madem veresin yok gencler biradan dağıtıcam de millet bilsin buna levye bile az gelir

0|0
    0|0
  • Hakemi yürü be kim tutar seni

0|0
    0|0
  • Hak edene hak ettiğini vereceksin iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Iyi yapmissin gereksiz insanlar iste

0|0
    0|0
  • Adam hastanelik oldu desene

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Knk helal sana 😄

0|0
    0|0
  • Haketmiş. Mezun oluyoruz yani tebrikler

0|0
    0|0
  • İkinizde gunaha girmissiniz nefsinizle hareket ettiginiz icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• değil sen onun seviyesine inersen bir farın kalmaz kaldı ki onun başkasını azarlamaya hakkı olmadığı gibi senin de o görevliyi azarlama hakkın yoktu. önce o vurdu demekle aynı kapıya çıkıyor benim gözümde.

0|0
    0|0
  • Haklısın canım

0|0
    0|0
  • Hak etmis

0|0
    0|0
  • Haketmis, bende olsam aynisini yapardim

0|0
    0|0
  • İyi demişsin.

0|0
    0|0
  • İyi etmişsin. O ünideki personellere sinir oluyorum hele özel ünidekiler ayrı bir vaka. böyle kendini bişe sanmalar gereksiz davranışlar üstün üstün bakışlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...