Hastaneye kaldırılmak, Ameliyat olmak istiyorum?

Belki size biraz saçma gelicek ama ben alelacele hastaneye kaldırılıp bir ameliyat olmak istiyorum. Belkide biraz ilgi istiyorumdur bilmiyorum ama en etkili yolun bu olduğunu düşünüyorum. Saçmalama gibi yorumlar yapmayın. Herşeyin doğru olmasından çok sıkıldım. Biraz saçmalamak gerekiyor bazen. Ciddi olarak hastaneye kaldırılmam için ne yapabilirim?

0|0
21|7

En İyi Kız Görüşü

• Arabanın önüne ativer kendini

0|0
    0|0
    • İlgisizlik ciddi bir sorundur ve cidden intihar eden pek çok genç var. Lütfen sözlerimizde intiharı teşvik edici sözler kullanmayın

• Iyide sorunun cevabı bu.

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 7

• Dostum sakın SAKIN bak sakın asla böyle birşey yapma İstanbuldaysan atlayım gelim yanına uzun uzun konuşuruz borcunmu var ben öderim unutuldunmu elimizden gelenin fazlasını yaparım yeterki vazgeç bu düşünceden

0|0
    0|0
  • Zaten 2 gram akıl var, onuda böyle saçma şeyler için harap etme.

0|1
    0|0
  • Bu yazdıklarını birine okut. Zaten direk hastaneye kaldırırlar. Ameliyat çare olur mu bilmiyorum ;))

0|1
    0|0
  • bacağını kır

0|0
    0|0
  • Yalnızsan yine öyle olursun boşver pek şeapma yani

0|0
    0|0
    • Yalnız olduğum pek söylenemez. Untuldum. Ama bu yolun işe yarayacağından eminim

• @Gökyüzüneyakın Bu kardeşimizi dinle broo

• @Bakırköylüm Anlarsa artık. Sağlık elden gitti mi herşey farklı olur da anlamıyor kardeşimiz

• Bıçağı dik koy üstüne otur.

0|0
    0|0
  • gözünr kalem sapla

0|0
    0|0
    • Yeminle psikopat 😂 yapmayın öyle şeyler bizi uğraştırmayın

• Hemşireyim bu tür öneriler yasak bizde 😕

• @gizliüye03 Benim ablam cerrah. Ona bişey diyemiyorum. Ama bu benim kendimi daha iyi hissetmemi sağlayacak. Lütfen

Yükleniyor...