Babaniz surekli size hakaret etse ezse dalga gecse ne yaparsiniz?

Benim babam surekli bana boyle davraniyor. Biseyde diyemiyorum ve cok icime oturuyor. Birseyi yapamayinca hemen salak geri zekali der surekli hakaret eder. Cocuklugumdan beri boyle davrandigi icin ozguvenimi cok etkiledi, bu davranislari yuzunden icimde surekli eziklik duygusu var. Bu nasil bir adamdir ya nasil birinin cocugu olmusum?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim babamda öyle. Küçüklüğümden beri beni aşağılar, hakaretler eder. Her zaman sen bensiz bir hiçsın ben olmasaydım sokak kızı olurdun diyor. Üniversite okuyorum hiçbir zaman başarımla gurur duymuyor zaten ileride fakir yaşayacaksın diye şeyler söylüyor. Ondan nedret ediyorum. Hatta beş dakika önce yine bana durup dururken sataştı. Maalesef annemde öyle artık onlardan kurtulup ayrı bir yaşam kurmak istiyorum.

0|0
    0|0
    • Uniye baska yere gitseydin

• Sevdiğim vardı ayrıldık, zaten evlenmemiz imkansız gibi bişeydi. Ailem evlenmeme bile karşı yani hiç kurtulma şansım yok. Senin yok mu sevdiğin evlen boyun boyuna verin ve ayrı bir eve çıkın.

• Ben daha kendime bakamiyorum daha yoksa ayrilirdim zaten kadina nasil bakayim bide, ben kiz degilim ki evlenince rahatliyim felan.

En İyi Erkek Görüşü

• Benim babam da Kuzey Güney dizisindeki Sami Tekinoğlu gibiydi. Adam bı hacca gitti melaike olarak döndü. 16 yıldır inzivaya çekilmiş. :D

Para biriktir hacca yolla :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Bosverin kafanıza takmayın yok olmamasından bence daha iyidir. bazen hiç yoksa benim arkamda babam var diye gururlanabiliyorsunuz. onada sukur edelim...

0|0
    0|0
    • Gururlanacak biri degilki, olmasaydi cok daha mutlu olurdum

• Allah yardimciniz olsun bol bol dua edin her kilitli kapının anahtarınin dua olduguna inann

• Pekala

• Onun mk

0|0
    0|0
  • Üzülürüm ve ilerde 1 çift lafım olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...