Ailesiyle yaşamayan kızlar hakkında gerçekten kötü düşünüyorlar mı?

bu sitede ailemle yaşamıyorum, yaşamak istemiyorum tarzı sorulara çok ağır hakaretler okudum. gerçekten korkmaya başladım cidden bizim hakkımızda böyle kötü düşünüyorlar mıdır yoksa hepsi klavye ustası mı?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• önyargı bizim millette var biliyorsun, düşünmeyebilirlerde ama evine 1 erkek girdiği anda film kopar.

0|0
    0|0
    • evime erkek geliyor ama tek değil bir kaç arkadaşımı misafirliğe davet ediyorum

• tamam işte bunu demek istiyorum bende, ''eve giren çıkan belli değil '' oturduğun yerdekiler bunu söylüyordur merak etme. kimse arkadaşıymış kardeşiymiş diye düşünmez erkek gördüyse eğer, seninde yalnız yaşadığın biliniyorsa tokmakçısı diyenler bile vardır.

• egoist görünmek istemem ama kenar mahallesinde yaşamıyorum benimde bir statüm var yaşadığım apartmanda zaten sadece bekarlar yaşıyor yani öyle aile yeri değil :) bir tek üstümdeki 2 yaşlı çift var onlarda modernler

En İyi Kız Görüşü

• ya ben 18imden sonra tek yaşamaya karar verdim bazı kesim seninde söylediğin gibi düşünüyor, gerek aldıkları aile terbiyesi olsun gerekse yaşadıkları ortamda böyle bir durumla karşılaşmamış olsun. Ama ayrı bir eve çıkmamın sebebi ne ailemden şikayetçi olmam ne de onları sevmemem anlamına gelir. Ne düşündüklerini boşver kendin için yaşa ben keyfime bakıyorum mesela şu an

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sen Kendini Biliyorsan Namusunla Yaşıyorsan Sorun Yok. Başkalarının Her Düşüncesini Dikkate Alanlar Zayıf İnsanlardır Zayıf İnsanlar Daima Kendine SIkıntı Veren İnsanlardır.

0|0
    0|0
  • Kimse ailesinden durup dururken ayrılmaz mutlaka bir sorun vardır.. herkes kendi penceresinden bakar olaya halbuki ne aileler var çocuğuna merhamet bile etmeyen...

0|0
    0|0
    • bilmiyorum benim bütün arkadaşlarım yalnız yaşıyor çoğu kendi hayatını kurmak istediği için. ben mesleğim yüzünden istanbula taşındım

• Belli bir yaşa geldikten sonra zaten ailesi onu değil o ailesini yönetmeye başlıyor..27 yi geçince umutsuz ev kadını moduna geçince zaten ne aile dinliyor nede arkadaş :)

• Sen evliliği sadece erkeğe bağlı kalmak olarak gördüğün müddetçe zaten evlenmemen daha doğrudur... evlilik yeni bir hayata adım atmaktır beraber sevdiğin insanla birde meyvesi olunca hiçte azımsanacak bir mutluluk değil kıymet bilene :)

• Karakteri oturmamış insanlardan her şeyi beklemelisin. Kendi dar dünyalarında, sığ gorusleri ile yaşayan ve herkesin bu çerçevede yaşamasını bekleyen aciz insanlar. Dikkate almaya bile değmez.

0|0
    0|0
  • Evet dusunuyorlar.

0|0
    0|0
  • Klavye ustası

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama yinede emin değilim

• Evet kötü düşünüyorum

0|0
    0|0
    • sadece kızlar için mi yoksa yalnız yaşayan erkekler içinde mi aynısını düşünüyorsun

• erkekler zaten kötüdür... yorumunu yaptın :) şimdide herkes ilgilendirmez diyorsun.

• Benim grubum kötü ona dayanarak öyle dedim ama sende dedin erkeklerin hepsi kötü değil demek ki değilmiş ben kötü biliyordum :)

• Burda atip tutarlar bir kiz gel bugun evime dese otostop cekerek giderler badi 😄

0|0
    0|0
  • Karımla boşamdığımdan beri mahalledekiler farklı yaklaşıyor eve kızlı erkekli arkadaşlar geliyor diye grup yapıyorlardır diyenler olmuş :D

0|0
    0|0
  • yoo neden kötü düşünülsünki ama arkadaş ortamına bakılarak hareketlerine davranışlarına bakılarak belli olur zaten iyi kötü biri olduğu

0|0
    0|0
  • Öyle ayrım yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Ailenle değilde nerede kaldığın kiminle kaldığın önemli

0|0
    0|0
  • Özgür kız grubu bekareti şüpheli değil kesin kaybetmiş gözüyle bakılıyor

0|0
    0|0
  • Neden ailenle defilsin once onu ogrenmek lazim ön yargi yapmamak lazim

0|0
    0|0
  • Vermiyorsanda veriyor derler derlermi derler

0|0
    0|0
  • Boşver hayatına bak

0|0
    0|0
  • hayır aksine masallah derim

0|0
    0|0
  • Aksine daha güçlü ve kendine yetebildiklerini düşünüyorum. :/

0|0
    0|0
  • Genelde ayrı yaşamak isteyenlerin amaçları belli o yüzden öyle düşünülür tabi herkes öyle değildir

0|0
    0|0
    • ben malesef mesleğim yüzünden istanbula taşındım

• :) ingilizce öğrenmek için süper eğitime gerek yok. ben kendi kendime öğrendim lisede. 12. sınıfın yazında ingiltereye gittim geliştirdim biraz sonra döndüm

• Bize dil kurallarını öğretmeye çalıştılar baştan beri hiçbiri işe yaramadı biz daha türkçe dil kurallarını bilmiyoruz millet olarak, pratik kazanım 0 kuralları sorsan herkes yazıya döker konuşmaya gelince tırt

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben düsünmüyorum.
    Ben de ailemle yasamak istemiyoum ki zaten.

0|0
    0|0
  • Sende bunların ne düşündüklerini mi umursuyorsun😂

0|0
    0|0
  • 18den sonra aileyle yasanilmaz ki

0|0
    0|0
  • Aile ile yaşamak diye bir zorunluluk yok kimsenin de eleştirmeye hakkı yok.

0|0
    0|0
  • klavye ustası her yaşamak ıstemeyen yoldan çımış kötu degıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...