Kızlar, kapalı kızların güzelliği?

Kadınların Kapanmasının dini bir emir olduğunu biliyorum ve kabul ediyorum. Allah'ın bir emri. İsteyen kapanır isteyen kapanmaz bu kişisel bir tercih ancak kusuda bakmasın kapananlar ama kapalı kızlar sanki çirkin kızlar. Yani sanki zaten çirkinim kapanayım diyorlar gibi. Güzel yüzlü olanlarada denk geldim de ama ne bileyim. Ama lütfen kimse alınmasın amacım kalp kırmak değil. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Bu arada malesef ki kapanıyorum diye renkli renkli alacalı bulacalı şeyler giyip daracıcık kotları çekip kapalıyım diyenlere de sözüm yok. Herkesin hesabı Allah'a
Bir de bence yanlış sitede olanlar var !!! İnsanlar istediği gibi sorusunu sorar görüşünü belirtir. Katlanamayan varsa bence girmesin bu siteye

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Bence kapanmasinlar yani ne gerek var

0|0
    0|0
    • Kapanmasınlar diyemem kimseye herkesin kendi inancı. Ve kapanmanın kadınlara zorunlu olduğu düşüncrsini ve inancını taşıyorum

• Ya tabi öyle de bazıları abartiyo ya siyahlara bürunüyolar bence bu kadar kapanmalrina gerek yok zaten guzelse kapanmasi cok sacma geliyo bana tabi benim şahsi dusuncem😕😕

• 😀😀😀 Bence güzellik ya da çirkinlik değil konu. İnanan ve isteyen kapanır. Kapanmaya inanmayana zaten birşey demem kendi tercihi. Kapanmak isteyen kapanır ama keşke tam kurallarını uygulayarak kapansalar

Kızlar Ne Diyor 7

• Zaten sen "Kapalı kızlar çirkin." dedin diye çok üzülecekler. Kendinizi bu kadar önemsemeyin. Sen çirkin desen ne olur çok mu önemli yani. Gereksizlerden biri olduğunu düşünüyorum. Böyle insanları önemsemem zaten.

3|0
    0|0
    • Gereksiz olduğumu düşünüyorsun ama senin düşüncen beni bağlamaz. Sen olduğun yerde düşün dur. Sen şimdi biraz daha zorlarsam hakkını da helal etmezsin 😀 O yüzden güle güle. Burası insanlara hakkını haram etme yeri değil

• bu da senin görüşün bir şey demiyorum

0|0
    0|0
  • Kapanmak zaten karşı cinsin dikkatini çekmemek içindir gayet normal

1|0
    0|0
  • Değişik bir düşünce yapısıymış

0|0
    0|0
  • Bence doğru değil. Sen de söylüyorsun kapalı güzel yüzlü kızlar var. Benim çevremde çok güzel kızlar var kapalı 😊 Ama şöyle bir sorun da var bu işin suyunu çıkaran çok kişi var kapalı ama benden açık. Saygılar...

0|0
    0|0
  • Valla ben gayet guzeldim maşallah ama kapandim

0|0
    0|0
  • kapalı kızların da güzelleri var

0|0
    0|0
    • Mutlaka tabi. Ben kendi gözlemlerimi anlattım

Yükleniyor...