Toplumda sapık olan erkekler mi kadınlar mı?

yıllar yılı degismeyen geyik, iki muz, biri yemelik muhabbeti ve damacana naci vak'asından sonra karar vermesi hayli güc olan soru. (Cinsel yaşamlık soru değil, toplum.)

Güncellemeler:
Ağır basan hangi taraf birde

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sapıklığın cinsiyeti olmaz ki. Her ikisinin de eğilimi olabilir diye düşünüyorum. Erkekler demek bayağı haksızlık yapılmış olur düşüncesindeyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Ikiside birbirinden bok. Ama kadinin sapigi yuva yikar, hayattan bezdirir, Turkiyede yasadigimiz icin bir iftirayla seni sokaga cikmayacak dereceye getirebilir.

Her zaman abaza kadinlardan korkmusumdur. Dolmusta yuz vermesen ve beni elledi dese bittin iste.

0|0
    0|0
  • kadın parfüm şisesi salatalık s*kar bişe olmaz. erkek damacanaya s*kar laf olur. :D bence ikisi de sapmış mevzu cinsiyet değil

0|0
    0|0
  • Kadinlar

0|0
    0|0
  • kadınlar bence onlar cesaretlendirmese hayatta erkek sapıklığa meyil etmez

0|0
    0|0
  • Ikiside mevcuttur

0|0
    0|0
  • Cinselligin Afrikasindayiz kardesim 😀

0|0
    0|0
    • Hangisi daha baskın orası zaten belli olan birşey de.

• Iki tarafta yoklukta ve sapik ama onlara gore degillerste yoklukta ve cildiriyor ama kimse bub kendine yediremiyor iste Turkiye!

• Kimse ustune dusen gorevi yapmiyor iste Amerika yokloukta olmadiginda tecavuz olaylari cok az orada burada cok cunku yokluk var.

• Sapık olan cinsiyetler değil, düşünceler maalesef.

0|0
    0|0
    • Düşünceler altında cinsiyetler var maalesef. Yani hangisi?

• Ormanlık alana bir erkeği götürüp tecavüz eden kaç kadın tanıyorsun? Şiddet erkekte, taciz tecavüz erkekte? Bence silkelenmesi gereken ben değilim. Toplum.

• Sen bunları baz alırsan bence kadınları daha savunma mekanizmasına geçirirsin. Ki zaten toplumun istediğide bu.

• İki tarafında bir kısmı öyle. Ama bir genelleme yapmamak lazım.

0|0
    0|0
  • her ikisinden de var... (şahsen 40 yaşındaki kadının da baya baya tacizine uğradım)

0|0
    0|0
Yükleniyor...