Ablam benden nefret ediyor?

Ablam işi düşmediği müddet hiçbir zaman benim yanımda olmuyor hiç bir zaman bana destek olmuyor hatta herkese benim olumsuz yanlarımı anlatıyor hep onun istediği birey haline gelmemi istiyor ama ben o olamam ben benim onu kendisine de açıklıyorum görüsümü kabul etmiyor ben birşey istediğimde baş kaldırıyor ama ben birşey istediğinde kıyamıyorum ben birşey söylerken onu kırmamak için daha iyi bir ifade ile anlatmak istesemde o buna layık olmadığı için ona sürekli kırıcı oluyorum hiç olmadığım biri haline geldim 😟😖😖 kendimi kanıtlamaya çalışıyorum bana hiçbir şekilde güvenmiyor ayrıca ben ona kötü hiç birşey yapmıyorum ama sabrımın sonuna geldiğinde kötü şeyler oluyor hiç unutulmuyor benim yaptıklarım ama onun yaptıklarını unutuyorum mümkün oldukça 😭 ne yapabilirim bu durumda?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tek çözüm ne biliyormusun muhattap olmucaksin devamli aynı şeyi tekrarliyorsa ben babam bile olsa hata yaparsa siliyom gerekirse 2ay konusmuyom kendileri pişman olup bir daha hata yapmiyorlar ben hiç bir zaman hata yapmam karsimdakide yapamaz sende benim taktik dene

0|0
    0|0
    • Sorun benim kin tutamamam ama denerim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• bizene senin hayat hikayenden

0|0
    0|0
    • Begenmediysen çık git ben sizin nasılım? Sorularınıza maruz kalıyorum ya bazılarınız söze girmek istemiyorum ama cinsellik sorularinız bıktırdı giremiyorum artık utancımdan tamam cinsellik kutu bişey değil ama bazılarınız fazla kötü şeyler yaziyor

• Ben sorunlarımı kafamda kalan soruları buraya yazıyorum cevaplayın cevaplamamak senin elinde ve ayrica erkekler hakkında genelleme yaptık seni hiç tanımıyorum

• Kusma emojisi var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapacak bisey yok. Biraz mesafeli davranin, belki zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • Ablanda olsa seni mutsuz eden insanların yanında olma, öncelik senin hayatın senin mutluluğun

0|0
    0|0
  • Senin nasıl olmanı istiyor

0|0
    0|0
    • Sevdiği kişiler ne bileyim kendi gibi beni olduğum gibi kabul etmiyor (yanlış kişiliğim yok gayet normalim)

Yükleniyor...