Sevgiliniz kaza geçirse ve tekerlekli sandalyeye mahkum kalsa onu bırakır mısınız?

Allah korusun tabi ama dünyanın bin bir türlü hali var. Siz olsanız bırakır mısınız?

0|0
2639

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an oyle bir sevgi duyduğum kiz yok buyuk de konusmak istemem ama birakmazdim bence hani birakacak bile olsam oyle birakmazdim yaninda olurdum protez bacak falan pahali maddi durumu yoksa o kadar onu bile yapardim bu hayatta asla dememek lazim cunku tersi de olabilir insanin hayatinda

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aksine bırakmam. Dün rüyamda sevdiğim insanın kaza geçirip sakat kaldığını gördüm. Ve bir çok insana saçma gelebilir sonuçta rüya ama, o an hissettiklerimden farklı bişey hissetmezdim. Rüyamda bir an olsun vazgeçmeyi düşünmedim ondan. bir çok şey olabilirim. Ama vefasız değilim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Hayatimi adadigim kadinsa , hayir birakmam. Ama sevip de nankorluk gordugum bir insansa.. is degisir..

0|0
    0|0
  • Bırakmam. Ben biriyle yola cikmissam o yolun sonunu getiriirm. Onun eli ayagi olurum neden birakayim ki? Gelip geçici dünya imtihan dunyasi. O bunalima girecek neden daha fala bunalima girsin ki

0|0
    0|0
  • onu bırakmanız emin olun hissettiği acıdan daha fazlasını verirsiniz... sevgi sevdiğiniz insanın her koşulda yanında olabilme fırsatıdır..

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır. Sevgi elde olmayan şartlarla değiştirlebilir bir şey değildir. Değişebiliyorsa o sevgi değildir.

0|0
    0|0
  • Bu tür sorular her gün soruluyo ve eminim hepsini soran aynı kişi. Milletin vicdanını sorgulamaktan vazgeç bayan.

0|0
    1|0
  • ALLAH yaşatmasın kimseye böyle bir acı, ama bırakmazdım.

0|0
    0|0
  • Bırakırım :) bırakmam diyen bol keseden sallıyor :D özellikle de kızlar.

0|0
    0|0
  • Birakirsam bacim cocugu olayim.

0|0
    0|0
  • Millet bırskmam diye atıp tutuyor...
    Taşıma su ile değirmen dönmüyor...

0|1
    0|0
  • hayır, aklımın ucundan bile geçmez.

0|0
    0|0
  • Bırakırım veya bırakmam demek saçma. Bir şeyleri yaşamadan o anı hissetmeden bunları söylemek saçma olur.

0|0
    0|0
  • sevgi apış arasında değilki. keşke ömür boyu bir çift el her kula nasip olsa.

0|1
    0|0
  • sevgi bu tür sorunların üstesinden gelir

0|0
    0|0
  • Bırakmam

0|0
    0|0
  • Allah yaşatmasın bırakmazdım

0|0
    0|0
  • Hayır bırakmam. Yarın ne olacağım belli mi?

0|0
    0|0
  • Eğer o kişi benim sevgilimse ona gerçekten aşırı derecede aşığım demektir ve bir "İNSAN" eğer gerçekten aşıksa seviyorsa tabikide bırakamaz aşk engel tanımaz.

0|0
    0|0
  • Kimse bırakmam edası yapmasın hayat o kadar toz pembe değil? Yani bu kişi sevdiğinin yanında olur ama ailesi sağlam tepki gösteri

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama öyle bir şey olsaydı asla bırakmazdım. Aksine onun hep yanında olurdum. Bana en çok ihtiyacı olduğu zamanda onu bırakmam ve ona değerli olduğunu hissettiririm.

0|0
    0|0
  • Bırakanın mqq

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 25

• Hiç bir erkek sahiplenmez bırakır kızlarda vicdan var ayrılmaz hepsi değil her ikiside tabi bende bilmiyorum beni nasıl sevdiğine bağlı ilişki sürecine bağlı 3 günlük sevgiliye birakmam dersem yalan olur

0|1
    0|0
  • Neden bole bir kotulugu yapiyimki hem ona hem kendime onun yaninda olup iyilesmesine yardimci olmak varken hem onun basina gelen banada gelebilirdi empati yapmak. lazm

0|0
    0|0
  • Hayatda birakmam o benim canim

0|1
    0|0
  • Asla ama asla bırakmam. Her daim yanında olurum.

0|1
    0|0
  • Çok seviyorsam bırakmam neden bırakıyım ki bu kadar sevdiğim bir insanı tabi eğer o da beni seviyorsa bırakmam bakarım :)

0|0
    0|0
  • Bırakmam

0|0
    0|0
  • Bırakmam, bunu laf olsun diye demiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır terk etmem, tekerlekli sandalyeler birer engel değil ve kullananlar da engelli değil. Ne demişler ne oldum değil ne olacağım diyeceksin. :)

0|0
    0|0
  • daha çok bağlanırım.

0|1
    0|0
  • Ölürüm de bırakmam Onun eli ayağı olurum Destek olurum

0|3
    0|0
  • asla bırakmam hatta evlenir bütün ihtiyaçlarını karşılarım o benim herşeyim biz bu zamanlar için birbirimiz için varız eğer yatalak olsa bile iğrenmeden altından alırım

0|1
    0|0
  • Bırakmam. Yürüyebiliyor diye sevmedim

0|0
    0|0
  • Bırakmam.

0|0
    0|0
  • Ben olsam bırakmam fakat bırakacak zihniyette çok fazla insan var ✔

0|0
    0|0
  • Sende Önce Ben değil mi :D niye bırakıyım

0|0
    0|0
  • Hayır. Sevdiğim insanı her haliyle severim, yanında olurum.

0|0
    0|0
  • Bırakmam asla.

0|0
    0|0
  • Birakmam

0|0
    0|0
  • Hayir bırakmam

0|0
    0|0
  • Bırakmam ona kendimden daha iyi bakarım