Sevgiliniz kaza geçirse ve tekerlekli sandalyeye mahkum kalsa onu bırakır mısınız?

Allah korusun tabi ama dünyanın bin bir türlü hali var. Siz olsanız bırakır mısınız?

0|0
26|39

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an oyle bir sevgi duyduğum kiz yok buyuk de konusmak istemem ama birakmazdim bence hani birakacak bile olsam oyle birakmazdim yaninda olurdum protez bacak falan pahali maddi durumu yoksa o kadar onu bile yapardim bu hayatta asla dememek lazim cunku tersi de olabilir insanin hayatinda

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aksine bırakmam. Dün rüyamda sevdiğim insanın kaza geçirip sakat kaldığını gördüm. Ve bir çok insana saçma gelebilir sonuçta rüya ama, o an hissettiklerimden farklı bişey hissetmezdim. Rüyamda bir an olsun vazgeçmeyi düşünmedim ondan. bir çok şey olabilirim. Ama vefasız değilim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Hayatimi adadigim kadinsa , hayir birakmam. Ama sevip de nankorluk gordugum bir insansa.. is degisir..

0|0
    0|0
  • Bırakmam. Ben biriyle yola cikmissam o yolun sonunu getiriirm. Onun eli ayagi olurum neden birakayim ki? Gelip geçici dünya imtihan dunyasi. O bunalima girecek neden daha fala bunalima girsin ki

0|0
    0|0
  • onu bırakmanız emin olun hissettiği acıdan daha fazlasını verirsiniz... sevgi sevdiğiniz insanın her koşulda yanında olabilme fırsatıdır..

0|0
    0|0
  • Bu tür sorular her gün soruluyo ve eminim hepsini soran aynı kişi. Milletin vicdanını sorgulamaktan vazgeç bayan.

0|0
    1|0
  • Millet bırskmam diye atıp tutuyor...
    Taşıma su ile değirmen dönmüyor...

0|1
    0|0
  • Tabiki hayır. Sevgi elde olmayan şartlarla değiştirlebilir bir şey değildir. Değişebiliyorsa o sevgi değildir.

0|0
    0|0
  • ALLAH yaşatmasın kimseye böyle bir acı, ama bırakmazdım.

0|0
    0|0
  • Bırakırım veya bırakmam demek saçma. Bir şeyleri yaşamadan o anı hissetmeden bunları söylemek saçma olur.

0|0
    0|0
  • sevgi apış arasında değilki. keşke ömür boyu bir çift el her kula nasip olsa.

0|1
    0|0
  • Eğer o kişi benim sevgilimse ona gerçekten aşırı derecede aşığım demektir ve bir "İNSAN" eğer gerçekten aşıksa seviyorsa tabikide bırakamaz aşk engel tanımaz.

0|0
    0|0
  • Kimse bırakmam edası yapmasın hayat o kadar toz pembe değil? Yani bu kişi sevdiğinin yanında olur ama ailesi sağlam tepki gösteri

0|0
    0|0
  • Bırakmam

0|0
    0|0
  • Allah yaşatmasın bırakmazdım

0|0
    0|0
  • Hayır bırakmam. Yarın ne olacağım belli mi?

0|0
    0|0
  • Bırakırım :) bırakmam diyen bol keseden sallıyor :D özellikle de kızlar.

0|0
    0|0
  • Sevgili derken evli miyiz eğer evli anlamında söylüyorsan iyi günde kotu günde de yanında olurum kimin basına ne geleceği belli olmaz

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama öyle bir şey olsaydı asla bırakmazdım. Aksine onun hep yanında olurdum. Bana en çok ihtiyacı olduğu zamanda onu bırakmam ve ona değerli olduğunu hissettiririm.

0|0
    0|0
  • hayır, aklımın ucundan bile geçmez.

0|0
    0|0
  • Bırakanın mqq

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Birakirsam bacim cocugu olayim.

0|0
    0|0
  • Evet birakrim

0|0
    0|0
  • Benim sevmem ve aşık olmam kolay değildir olduysam vazgeçmem kolay değildir. Karşılıklı seviyorsak bir ömür sırtımda taşırım yine bırakmam

0|0
    0|0
  • sevgi bu tür sorunların üstesinden gelir

0|0
    0|0
  • şu an ki şartlarım tekerli sandalyeye mahkum bir kıza bakmaya müsait değil.
    aşıksam bırakmam

0|0
    0|0
  • Bırakmam

0|0
    0|0
  • Birakmam

0|0
    0|0
  • seviyosan her türlü

0|0
    0|0
  • yorumsuz herkesin başına gelebileçek bir durumdur ve asla yüz üstü bırakılamayacaktır

0|0
    0|0
  • Bırakırım.

0|0
    0|0
    • Senden önce beni izle anlarsın

• @AŞKseniSever İşte sen konunun dram yönünden bakıyorsun. Ben ise komedi yönünden.

• bnce sadece üste çıkmaya çalışıyorsun filmi bilmiyorum de yeter kendini daha yere ezme konusuİngiltere’nin ufak bir kasabasında yaşayan Lou sıradan be çoğu insana göre basit bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Bir gün çok sevdiği işini kaybeder ve hiçbir özel eğitimi olmadığı için bir süre farklı işlerde tutunmaya çalışır. Hiçbirinde umduğunu bulamayınca karşısına çıkan bakıcılık işini kabul etmek zorunda kalır. Söz konusu bakıcılık olunca yaşlı birini beklerken karşısına 25 yaşında yakışıklı bir adam çıkar.

Will yıllardır hayatı doyasına yaşamış, hayatı kendine göre şekilendirmiş biri iken geçirdiği kaza sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum kalmıştır. Sadece el parmakları dışında başından aşağısını hissedemeyen ve hareket ettiremeyen Will için tek kurtuluş kendisini öldürmektir. Lou ile Will ilk başlarda pek anlaşamazlar ve sürekli birbirleri ile uğraşırlar. Fakat zamanla bu arkadaşlığa dönüşmeye başlar ve birbirlerine aşık olurlar. Adan hayatına son verir

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 25

• Hiç bir erkek sahiplenmez bırakır kızlarda vicdan var ayrılmaz hepsi değil her ikiside tabi bende bilmiyorum beni nasıl sevdiğine bağlı ilişki sürecine bağlı 3 günlük sevgiliye birakmam dersem yalan olur

0|1
    0|0
  • Neden bole bir kotulugu yapiyimki hem ona hem kendime onun yaninda olup iyilesmesine yardimci olmak varken hem onun basina gelen banada gelebilirdi empati yapmak. lazm

0|0
    0|0
  • Asla ama asla bırakmam. Her daim yanında olurum.

0|1
    0|0
  • Bırakmam

0|0
    0|0
  • Bırakmam. Yürüyebiliyor diye sevmedim

0|1
    0|0
  • Çok seviyorsam bırakmam neden bırakıyım ki bu kadar sevdiğim bir insanı tabi eğer o da beni seviyorsa bırakmam bakarım :)

0|0
    0|0
  • Bırakmam, bunu laf olsun diye demiyorum.

0|0
    0|0
  • daha çok bağlanırım.

0|1
    0|0
  • Ölürüm de bırakmam Onun eli ayağı olurum Destek olurum

0|3
    0|0
  • asla bırakmam hatta evlenir bütün ihtiyaçlarını karşılarım o benim herşeyim biz bu zamanlar için birbirimiz için varız eğer yatalak olsa bile iğrenmeden altından alırım

0|1
    0|0
  • Hayır terk etmem, tekerlekli sandalyeler birer engel değil ve kullananlar da engelli değil. Ne demişler ne oldum değil ne olacağım diyeceksin. :)

0|0
    0|0
  • Ben olsam bırakmam fakat bırakacak zihniyette çok fazla insan var ✔

0|0
    0|0
  • Bırakmam asla.

0|0
    0|0
  • Hayır. Sevdiğim insanı her haliyle severim, yanında olurum.

0|0
    0|0
  • Bırakmam.

0|0
    0|0
  • Hayatda birakmam o benim canim

0|1
    0|0
  • Birakmam

0|0
    0|0
  • Asla birakmam cok seviyorsam

0|0
    0|0
  • Sende Önce Ben değil mi :D niye bırakıyım

0|0
    0|0
  • Hayir bırakmam

0|0
    0|0
  • Bırakmam ona kendimden daha iyi bakarım

0|0
    0|0
  • bırakmam Allah öyle birşey yaşatmasın

0|0
    0|0
  • Allah korusun ama asla bırakmazdım

0|0
    0|0
  • Bırakırım

0|0
    0|0
  • Allah korusun. bırakmam onu niye bırakayım daha çok bağlanırım ona.

0|1
    0|0
Yükleniyor...