Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum Ne Yapmam Lazım?

İlk olarak yapma etme gibi tavsiyeler istemiyorum sadece bilgisi olanlar bana yardım etsin olay şu biz farklı şehirlerdeyiz 2 yıldır tanışıyoruz sanaldan tanıştık o bartın ben Ankara hafta da bir şehrine gidip duruyordum neyse sonra bunun erkek çevresi yüzünden ben buna siktiri çektim o da beni sanal üzerinden aldattı sonra tekrar barıştık falan ama ben bunu kendime yediremedim ben de aynı şekilde onu sanal üzerinden aldattım ama bana bir türlü geri dönmüyor aramızda çok daha yüklü kavgalar geçiyordu sürekli ben ne yapmalıyım kesin bir yöntemi olan varsa bana söyleyebilir mi yani artık pek bir yol göremiyorum ama hala seviyorum

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ee bu bole devammi etcek. o. aldatcak sen aldatcan kalbin sevmeyi birakmiyo tamam sevmeye devam et ama belliki onlada olmuyo kesin barismak istiyosan da onu ole kabul etcen her yaptigini gormezden gelceksin gidip ozur dile ben. seni seviyorum barisalim herseyi unutup tekrar barisalim de donerse senindir ztn

0|0
    0|0
    • Özür diledim bir sürü kere gene kabul etmiyor belki de sevmiyor beni ama cidden artık yokluğu dayanılmaz bir hale gelmeye başladı bir kere arasa bile yetecek artık o derece yani kesin onu bana kazandıracak bir şey olmalı ama ne yapmalıyım bilmiyorum

• Onu da denedim abla açıkçası hiç yanaşmıyor bana nefret ediyorum senden diyor doğum gününe 2 ay var o 2 ayı mı beklesem ki ne yapsam 2 ay sonra yazıp arkadaşça mı konuşmaya çalışsam ki ne yapsam

• O daolur ama nie. nefret ediyo sormadinmi aldattgini. ssolemismiydin belki onu cok takmistir ne biliyim fazla uzerine gitme o. zmn 2 ayi bekle

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbişi olmaz vageç bu sevdadan

0|0
    0|0
    • Ben böyle bir tavsiye istemedim yardım etmeyeceksen niye boş laf yapıyon ki

• sorunun başında da yazdım yapma etme gibi tavsiyeler istemiyorum çözümün varsa yardım edersin yoksa bişey yazma

• Yardım etsem bile nafile olur bence kardeş. Sert yapma. Yaralısın zaten bışver

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle ilişki olmaz bence

0|0
    0|0
  • Şehrine git romantik bir ortam hazırla tamamdır bir de sanal üzerinden aldatmak nasıl oluyor

0|0
    0|0
    • Yani bir erkekle yakın derece de konuşuyor ileri derece şeyler

• Aldattığımı öğrendi yani işte yani biliyor benden de nefret ediyor araya biraz zaman girmesini beklesem sonra da benim doğum günüme 1 ay onunkine 2 ay var iki zaman zarfından birinde yazacağım tam karar veremedim hangisinde yazsam ki?

• Kendi doğum gününde ne yazabilirsin ki onunkini bekle

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...