SOKAK HAYVANLARIYLA ARANIZ NASIL?

Sokak hayvanlarıyla ilgileniyomusunuz neler yapmalıyız özellikle bu sıcak havalarda

Güncellemeler:
kopegı olanlar ne cins kopek beslemelı evde

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• bence cins köpek yerine sokakta hayvan edinip onu tedavi edip bakmalılar cins köpeğin her daim alıcısı olur ama sokak köpeği öyle değil. gerçek hayvan severlik budur bence ben kendi evim olunca yavru birr sokak köpeği sahiplenip bakmak istiyorum terk etmemek üzere

0|1
    0|0
  • Çok iyi. ama insanlar o kadar kötü ki.. Bugün bajçede minik bir köpeğe süt doldurdum içsin diye. İçtide sonra beyinsizin biri o köpeği çöp arabasına atmış. Sebep? bahçeyi kirletiyormuş. bilmiyor ki kendisi oksijen israfı.

0|1
    0|0
  • hiç birşey yapamıyorsak bile 1 kap su bırakabiliriz kapımızın önüne ben her sabah temiz su bırakıyorum ve akşamları da yemeklerden arta kalanları bir kaba boşaltıp kapımın önüne bırakıyorum ( gündüz sıcakta yemekler ekşime yapabilir o yüzden serinde bırakıyorum )

0|1
    0|0
  • Denk geldikçe besliyorum

0|1
    0|0
  • Ben acıkcası ilfilenmiyorum. Sokağa cıkıyprum da diyemem zaten. :/

0|1
    0|0
  • İyi sayılır :D

0|1
    0|0
  • ben genelde oraya buraya su koyuyorum. Kediler günlerce susuz kalınca kendilerini temizleyemiyor, çok pis oluyorlar içim acıyor. Dostluk mamaları var ayrıca. Onları da alıp köpeklere, kedilere ne varsa yesin diye koyuyorum belli bölgelere.

0|1
    0|0
    • cok sevap kazanıyosun bence keske herkes bı tas su koymayı basarabılse yazık ya onlarada su bulamıyolar

• Her akşam yemek götürürüm su veririm öyle yaniii

0|1
    0|0
  • Bizim sitenin tombik kedisi var evin önünde gördükçe süt veriyorum😺

0|1
    0|0
    • süper havalar cok sıcak su da vermelıyız evın onune su kabı koyarsak rahat ederler

• Mahallem de beş ayrı yere su ve mama koyuyorum elimden geldiği kadarı ile. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sokakta su kablarım var sabah akşam dolduruyorum.. Mamalar serpiştiriyorum şimdi yeni yeni torunlar çıktı piyasaya (yavru kediler) onları seviyorum :)

0|1
    0|0
  • kedileri besliyorum suyunu veri yorum

0|1
    0|0
  • hayvanlarla daha iyi anlaşırım

0|1
    0|0
  • umurumda değiller.

0|0
    0|0
  • Kötü