Kaç Kilo veririm?

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bayağı bir kilo verirsin yalnız hücrelerde akıllı baktılar yiyecek ve enerji kaynağı gelmiyor kendilerini güvenceye almaya bakarlar. Mecburen yağlarını yakıp enerjiye çevirirler. 3 ay sonra yemek yemeye başlayınca ilerde yine böyle bir sıkıntı olabileceğini varsayarak daha çok stok yapmaya başlarlar. Sanki beyinleri var ve düşünüyor bu hücreler... Durum böyle yani abicim..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk açlıkla günde 1 kiloya kadar kaybedebilirsin bence en fazla on kilo verirsin ya da vermezsin beş de olabilir bünye meselesi neticede.

Ramazanda oruç ile süzülenler de var işte beden ödemler falan gider biraz da kilo gider sonra tak durur. Beden yeni duruma alışır ve beden stok moduna geçer. 500 kalori diyetleri çok sağlıksız beden hiçbir şeyi unutmaz bu yüzden sağlıklı bir 1200 kalorilik beslenme ile daha rahat olur spor ile de desteklersen güzel olur.

Kalori cetveli çok işe yarıyor kaç kalori yediğini bilmek güzel. Kendini kasma aceleye gerek yok yavaş ve sağlıklı gitsin kilolar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 15 kilo

0|0
    0|0
  • Yemessen vücut besin almadığı için her yediğini stok yapar yağ olarak oyüzden besinlerini kaliteli karb. protein yağlardan alırsan kilo verirsin deşiğik nickli hanım

0|0
    0|0
  • 3 ay bişey yemezsen kilo vermezsin, ölürsün.

0|0
    0|0
  • 3 ay sonra ölürsün zaten bişey yemeyerek

0|0
    0|0
  • Olurdun

0|0
    0|0
  • Valla seni bilmiyorum ama ben şu an aç ve susuz bitap düşmüş durumda yım

0|0
    0|0
  • iste tam admaına geldin :) 115 kiloydum aç bırakarak kendimi 3 ayda 80 kiloya düştüm

0|0
    0|0
  • Öl daha iyi

0|0
    0|0
  • profil resmine bak ayı bile yemişin sanki :(

0|0
    0|0
  • bişey derken?

0|0
    0|0
  • üç ay bişey yemezsen ölürsün, ne kilosu ulen.

0|0
    0|0
  • su içmeden 3 birşey yemeden 15 gün yaşarsın sonra ölürsün.

0|0
    0|0
  • 4 gun sonra tahtali koy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• vermezsimn

0|0
    0|0
  • Ilk günler 1 bucuk 1 kg verirsin bir on gun sonra bu miktar giderek düşmeye baslar ama her gün standart yarim kg verirsin 40 kg falan verilebilir

0|0
    0|0
  • 20 yasinda bir genc kizsin sakin yapma! Bütün organlarin zarar görür yeterince vitamin ve mineral almadigin icin, ayrica adet düzensizlikleri, sac dökülmesi ve benzeri saglik sorunlari ile karsilasabilirsin... kendi canina reva mi bu?

0|0
    0|0
  • Az yeyip diyet ve spor yaparak verebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Baya verirsin ama kat kat geri alirsin

0|0
    0|0
  • Ne sacma sorudur bu ya hiç birşey yemeden verilen kiloların sağlıksız olduklarını anlayın artık!

0|0
    0|0
  • Ölürsün

0|0
    0|0
  • Ben 20 kilo vermiştim sadece yoğurt yiyerek

0|0
    0|0
  • sağlığını bozmaktan başka bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • kilo verirsin ama yağlar gitmez, yemek yememek değil yemeği kıs ve hareket et

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra sıfır kiloya düşersin. mezarda böcekler son kalanı yer zaten :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...