Spor salonuna yazıldım fakat çekiniyorum nasil gideririm bu hissi?

Az once spora yazildim arkadaslar fakat kendimi ezik gibi hissettim özgüven sifir. Yaşıtım erkeklerin arasında cok cekinirim ve orda ne yapicam bilmiyorum pişman olmuş gibiyim biraz motive ederseniz sevinirim

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• çekinmene gerek yok dostum herkes gibi gidip sporunu yaapıcaksın. önce antrenörün birisine açık açık söyle ne yapacağımı bilmiyorum alet kullanımlarını öğretsin sana sonrasında da rahat rahat kendin yaparsın.
    Sporun özelliklerinden biri de spor yapan kişiye sağladığı özgüvendir. Zamanla fark edeceksin bunu. Şimdiden iyi sporlar..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• giyeceksin kıyafetlerını, spor ayakkabılarını. sagına soluna bakmadan sporuna odaklanacaksın. ay kıyafetım nasıl, ay kılolarım, ay sunlar bana mı bakıyor gıbı dusuncelerı kafandan atacaksın. hocanın yanına gıdıp nerden baslaman gerektıgını neyı ne kadar yapacagını oğren. sılersen tak kulaklıklarını muzık dınle. orası podyum degıl, kendını begendırme yerı degıl. ona gore umursama yanı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• önce rol yap kendini sporcu gibi hissetmek için oraya uygun kıyafetleri al. canlı ol hocanın dediğinin bir fazlasını yap. arada vücudundaki değişikliklere bakmak için aynaya git. vay be şimdiden buysan kızım yakında kıskanılacaksın tarzı kendini şımart bunu bağırarak değil ama yakınındakilerin duyacağı ama sessiz söyle. böylece özgüvenli biri olarak algılanacaksın. kimseyi tersleme gep poliyanna gibi ol. konuşkan ol. çok rahat eder büyük keyif alırsın...

0|0
    0|0
  • Çekinecek bir şey yokki tak kulaklığını listede yazanlara uy ve evine gel 3 ay sonra zaten görürsün özgüveni

0|1
    0|0
  • ilk gün normldır ordakilere bak çoğu nasıl diye kendin gibi çok kişi görüceksin bu snaa iyi gelir ve oray nede gittiğini unutma spor için

0|0
    0|0
  • Bıraksana milleti düşünmeyi sen bak sporuna özgüven sorunı yaşatıcak bir neden yok ortada giricen 2 saat odaklı bir şekilde sonra çıkacaksın

0|0
    0|0
  • ilk yazılan herkeste aynı durum veya duygu mevcut olur herkes seni izliyo gibi hissedersin yanlış yapıcanmı die bakıyolar mı diye hissedersin ama öyle bişey yok herkeste olur kendin kurguluyosun sadece rahat ol alışırsın :)

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon. İyi olacak herşey

0|0
    0|0
  • hafif güzelsen zaten hocalar yavşar direk :)

0|1
    0|0
  • Evde yapacaksın o zaman bacım.

0|0
    0|0
  • adamlar git vücut yapmak için var zaten bişey olmaz

0|0
    0|0
  • çalışmalarının meyvesini gördükçe özgüvenin yerine gelcek.

0|0
    0|0
  • Cekinmen gereken bir durum degil acik sacik gitmedigin surece bir sorun yasamazsin

0|0
    0|0
  • neden ki çekinme git spor yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Merak etme ilk gunden ya da ikinci günden birileriyle arkadaş olursun zaten ondan sonra rahatlarsın

0|0
    0|0
  • Spor yapacaksın ne yapacaksin😄bu senin için kendine bir sınavın olur öyle düşün 😉😄

0|0
    0|0
  • Ya ben de düşünüyorum ama Ramazan olmasi gözümü korkutuyor.

0|0
    0|0
  • verdiğin paraları düşün motive olursun :D

0|0
    0|0
  • Gide gide alışırsın.

0|0
    0|0
  • Heyecan, baskı, korku vs... Bunu hissetmek cidden çok hoş şeyler. Adımı attıktan sonra cesaretine hayran kalmaya bak. Biraz çekinsende mutlu olursun. Ayrıca oraya spora gidiyorsun ilgilenmiyor gibi yap belki canını sıkmaz

0|0
    0|0
  • Ücret ne kadar?

0|0
    0|0
  • ben gittim ama bıraktım
    hep beni dikizliyorlardır
    koşarken göğüsler sallanıyor
    eğilince dekolte oluyor
    bel açılıyor
    çarşaf giysem yine bakacaklar
    ne kadar abaza varsa toplanmış

0|0
    0|0
  • spor salonunun amaci zaten genellikle kilolu bedenlerin oraya gitmesidir, sakin ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...