Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü.. gibi özel günler kaldırılmalı mı?

Herkesin gözü önünde reklamlarda, sosyal ağlarda.. babalar günü, anneler günü ile ilgili paylaşımlar
yapılıyor.
Peki ya bu paylaşımları gören, annesi babası hayatta olmayan çocuklar üzülmeyecek m?
Benim neden annem ya da babam yanımda değil demeyecek mi?
Ölen annesinin babasının özlemiyle yanıp tutuşurken, babalar günü saçmalığı ile karşılaşınca ne düşünecek?
Hiç düşündünüz mü?
Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü.. gibi özel günler kaldırılmalı mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bence kaldırılmalı anca reklam yapıyorlar baska bir şey yaptıkları yok üstelik anneler gününü oralardan hatırlıycaksa hiç hatırlamasın ve bir gün değil her gün anneler günü ibi davranmalı üstelik seninde dediğin gibi çok kötü oluyor ben annemden biliyorum her reklam çıkınca insanın kalbi bir kez daha azıyor bnce kaldırılmalı annesini babasını kaybetmiş insanlara da yazık onları da düşünmeliler çok dogru bir noktaya parmak bastıgını düşünüyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Neden kaldırılsın ki aksine çok güzel bazı aymazlar hiç değilse o nedenle hatırlamış oluyorlar... tabi örselnmiş olanlar hariç.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında olmasının bir önemi yok sonuçta annemizi babamızı bir bu günlerde hatırlamak günlerini kutlamak bana göre saçma hergün anneler günü neden bir gün gidip sadece formalite icabından kutlayayım ki? ya da sevgilim onca Zaman yanımda ama ben benim sevgilim olduğu için sadece o gün mü kutlamalıyım?
    Ayrıca annesi babası sevgilisi olmayanlara o günler işkence olarak geliyordur. Yani toplumu genel olarak düşünürsek kaldırılması daha mantıklı.

0|2
    0|1
  • aynen sırf para koparmak için bugünler maneviyat diye yediriyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...