Merhaba detaya bakarmisiniz?

Ben 16 senedir anneannem ile yaşıyorum annemle yaz tatillerinde yanina giderdim ama gittiğim zaman sürekli şiddet görürdüm 5 -6 senedir artık gitmiyorum çünkü hakaretlerine sürekli vurmasına dayanamiyorum birde üvey babam olduğu için rahat edemiyorum en sonunda velayet davasi açtım sürekli bizi tehdit ediyordu seni yanima alicam diye bu sebepten birde okuldan. dolayı açmak zorundaydım mahkemeye girdim fakat o kadar şeyler soylemiski hakim beni. resmen azarladı diğer kadınlar gibi sonun olacak diye bağırdı çağırdı ama o hakim gitmiş şimdi başka biri girecek yarın mahkemem var sizce. neler olur lütfen dalga gecmeden bilenler yazsin açıkçası yarin için cok korkuyorum 😢 ?

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mevzu hukuk olunca, her şey detaydır. Detayları atlamışsınız, hem de en basitlerini; anladığım kadarı ile annelikten ve babalıktan red davası, değil mi? Birinci yargıcın reddinin ya da ertelemesinin nedeni tam neydi?

0|1
    0|0
    • Annelikten red, en gaddar anneye bile ders verebilir belki. Bence reddedin çünkü müstakbel hastane masrafları, dalga geçmiyorum, başınıza yıkılabilir... Ben de ileride reddedebilirim.

• İkisini de sevmem ebeveynlerimin.

• Aynen

En İyi Kız Görüşü

• Seni çok iyi anlıyorum Allah yardimcim olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şu an tam anlamadım olayı annen mi şiddet uyguluyor anneannen mi

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun dua her kapının anahtarıdır. dua et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sende bir o kadar şey söyle durumu açıkla nasıl oluyor bu hukuk sistemi böyle anlamadım ki
    bir boksa falan yazıl sen kendini korumayı öğren
    Yarın için daha iyi olur diye umut ediyorum sen masumiyetini koru

0|0
    0|0
Yükleniyor...