Yobazlar yuzunden islamofobik oldum ne yapabilirim?

Eskiden namaz kalan kilan kuran kursuna giden. Her seyde Allah a siniginip dua eden biriydim. Ama sonra buyudukce cevredeki yobazlari hosgorusuz insanlari gordukce dinden sogudum iyice. Islamofobi olustu ustumde hic dine bagli degilim ne yapicam? ( kendini yobaz hisseden arkadaslar laf atmasin soruma lutfen)

0|2
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Sen islamı Peygamberden kurandan öğrenmekle sorumlusun. Etraftaki gerçek Müslümanlıktan nasibini almamış yobozlara bakıp dinden soğuduysan bu senin imanının eksikliğindendir. Sen doğru ol ki sen gibi insanlar yobazlara bakıp soğumak yerine sana bakıp ısınsınlar

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• malesef bende senin gibiyim...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı ben 😄😄

0|2
    0|0
  • Bende seninle aynı durumdayım etrafta bukadar yobaz varken maalesef yapicak bisey yok

0|2
    0|0
  • Anlıyorum seni, kendim için ben de bundan korkuyorum. Yobazlık yüzünden gıcık kapmaya başlıyorum hafiften

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşadığım çevre sağolsun bende bir ara dindarları yobaz olarak gören biriydim imana geldim gel gör ki doğru düzgün namaz kılmak zor geliyor

0|1
    0|0
  • Allah yardimcin olsun

0|2
    0|0
  • Saçma. Onlar yanlışsa sen doğru olacaksın. İnsanlara gerçek müslümanı göstereceksin. Gavura kızıp oruç bozmak diyorlar buna.

0|0
    0|0
  • bende eski sevgilim yuzunden kötü oldum yobazlarda hep nefret ettirdi dedim dogru kararı verdim ama olay su ki herkes kendi ile suclanır bahanesi yok bu işin. yani artık kararını ver milletin arkasına sıgınma bu konuda..

0|2
    0|0
Yükleniyor...