Sen olsaydın ne çözüm bulurdun?

Gecmiste bir haksızlığa uğradınız mesela siz zengin olacağınıza o zengin oldu... en iyi görüşü EİG SeçicemSen olsaydın ne çözüm bulurdun?

Güncellemeler:
Başka bir örnekte sen çok para edicek bir şey buldun o senden habersiz onu çaldı senin olduğunu ispatlayamiyorsun
Sİzin hakkınızla zengin oldu

1|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Haklı olduğumu biliyorsam ama elim kolum bağlıysa önce sorunu ilahi tarafıyla bir araştırırım. Eğer inanış bakımından da haklıysam her türlü fitne fesatlığı yaparım. Hiçbir şekilde başarılı olamıyorsam ve annem eşim çocuklarım gibi sorumluluklarım var ise ülke bile değiştirebilirim. Ama bu sorunlarım yoksa uzunca uğraştıktan sonra muhtemelen öldürürdüm.

1|0
    0|0
    • Fitne fesatlığı derken ne yaparsin

• Yaşa dışı işler hariç bir şey söyle

• Eğer ki kanıtlaya biliyorsan hakkın maliki davası açabilirsin. Ama mesela dünyanın en ünlü grup isimlerinden biri olan Metallica yı grubun daha kurulma aşamasında bir arkadaşlarının önerdiği söylendi. Sonra bu adam dava açtı kanıtlayamadı. Grubun lideri de i, stersek manevi dava açıp tazminat isteyebilirz dedi ki bu mümkün ama açmadılar. Sen de dava açıp eğer kaybedersen karşı taraf bu beni hırsızlıkla itham etti deyip hem hapse attırırı seni hem de tazminta mahkum kalırsın. Böyle bir düzende sana yasal ne söyleyebilirim ki. Şahitlerin veya kanıtların varsa sağlamsa ipini çekebilirsin.

En İyi Kız Görüşü

• dünya malı dünyada kalacağı için pek de şeyimde olmuyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Daha zeki olmanın tek yolu daha zeki bir rakiple oynamaktır.

En büyük düşmanın, en son bakacağın yere saklanacaktır. Jul Sezar

eğer bir haksızlığa uğradığını düşünüyorsan ve bu sana bir yarar getirmeyecektir aslında kaybetmenin bir suçlusu var ise oda sensindir bunun farkına varman gerek haksızlığa uğradığını düşünüyorsan dünya zaten adaletli biryer değildir ve sende yeterince sağlam önlemler almamıştırsın , hayatta başarılar dilerim :)

1|0
    0|0
    • Hata yaptığımın farkındayım hatamı düzeltmek istiyorum

• böyle zamanlarda en iyi kararı bütün nefret hırs ve kızgınlık gibi duygulardan arınarak vermek gerekir , başka şekilde mantıksız hamleler yapablmen gayet olasıdır duygular kısa vadeli düşündürür insanı uzun vadede bir planları yoktur buda hüsrana sebep olur , yapacağın şeylerin sonuçlarını düşününerek hareket edersen eğer doğru yolu kendin bulacağına inanıyorum.
      fikirlerini , emeğini ve zamanını hatta paranı bile çalmış olabilirler ancak içindeki potansiyeli yok ettiklerini pek zannetmiyorum bazen sineye çekmek değilde beklemek iyidir intikam hissi insanı kemirir en büyük zararı kendinedir.

• ALLAH bilmicek mi ALLAH havale ederdim

1|0
    0|0
  • Çözüm arayanlar ya hapiste ya mezarda ya da biber gazı ve tomaların önünde

1|0
    0|0
  • Demek ki onun kısmetiymiş o para... benim değil, eğer benim olsaydı ben zengin olurdum der, hiç bişey yapmazdım... çünkü bu hayatta nasipten ötesi yalan...

0|0
    1|0
    • Sen çalıştın çabaladin başkası yedi

• Ne özelden yazicam sana manyak sen özelden cık ruh hastası

• harbi canımsın

• Döverim i. bneyi

1|0
    0|0
  • ben onu kaldırırdım :D

1|0
    0|0
  • Fotoğraf mükemmel hatta kusursuz.

1|0
    0|0
  • Direnmek içindeki yaşama hissi yok olana kadar devam eder. Yapa bileceğim herşeyi yaparım çözüm olacak ise

0|0
    0|0
  • Öyle bir plan yapardım ki zengin olacağına bin pişman olurdu

1|0
    0|0
  • yani eger gercek sahibi bensem fikrin
    onu bulacak kadar zekiysem geri alabilecek kadarda zekiyimdir
    nasil olucagi sorusuda calinan seye gore degisir

0|0
    0|0
    • Örnek vericek olursam mesela çok para edicek bir şey buldun onu senden çaldı sende bunu senin olduğunu ispatlayamiyorsun

• Eğer kanun dışı zenginlikse şikayet ederim değilse haklıdır zaten bişey demem :D

0|0
    0|0
  • oltayı zengine sallar balığa yem ederdim bu karede ben olsam onu yapardım.

0|0
    0|0
  • Valla hayat kalmaxdi

0|0
    0|0
  • bol bol camış eti yerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...