Ailemi dağıtan kadınla babam hala görüşüyor. Lütfen detay?

Hayatımızı mahveden kadın.. Kadın bile değil aslında. Bunları yazmak bile zor geliyor..

Anne ve babam evlenmeden önce babamın aşık olduğu kadınla evlenememiş. Kadının ailesi izin vermemiş ve bir başkasıyla evlendirilmiş. Sonrada babam annemle evleniyor. Birkaç sene sonra annem kadının mesajlarını yakalıyor kadını arıyor kadın yeminler ediyor, Allah'ın üzerine yemin ederim ki bir daha konuşmıcam görüşmicem diyor. Sonradan bu bir kere daha oluyor. Annem sinirlenip babamla tartışıyor hatta kavga. O günü asla unutamam. Dün gibi aklımda. Kardeşim o kavgadan sonra hastalandı tam 10 yıldır hasta benim kardeşim. Sonra ayrıldılar babam başka bir kadınla evlendi birde kızı var. Birkaç gün önce öğrendimki o kadınla hala görüşüyorlar. Kadın hala evli. Okadar kötü oldumki.. Ailemi dağıtan kadın, kardeşime sebep olan kadın.. babamla çok nadir görüşüyoruz onu sevmiyorum ama bu iş artık başka yöne kayıyor. Benim o kadına birşeyler yapmam lazım. Geçmişin hesabını verecek. Mutlu aile tablosu çizip altından yaptığı şeyler basit değil.

Farkındayım biraz uzattım fakat çok ciddi bir konu ne yapmam gerek?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne yapabilirsin ne bekliyordun bu olaydan...

0|0
    0|0
    • Kadın prensesler gibi yaşıyor. Onca insanın hayatını mahvetti kocasına kızına hala utanmadan bakabiliyor. Onunda ailesi öğrenecek

• Ogrense ne olacak ikisine yarar.
      Yurtdisinda evlendirmediler ikisi de farkli kisilerle evlendi, baba olunce ikisi de bosanip evlwndiler

En İyi Kız Görüşü

• Baban zaten başkasıyla evli. Kadınla görüşmesi sizi ilgilendirmez artık.

0|0
    0|0
    • Bizi değil zaten kızı olarak beni ilgilendirir. Bence yorum yaparken empati kur daha sağlıklı olur.

• Empati kurulacak bir şey yok ki olan olmuş belliki aralarında sevgi bağı var kadında istemezdi kardesin kötü olsun

• ozaman anne ve babam ayrıldığında kendiside ayrılıp babamla evlenecekti bukadar basit. Çok seviyor ya

Erkekler Ne Diyor 3

• Aile baskısının sonuçları işte. Ailesinin hatası var tabiki ama baban da hatalı bir bakıma. bir de annenden sonra başkasını sevdiği halde bir daha evlenmiş çocuk yapmış. Keşke böyle olmasaydı

1|0
    0|0
    • Babamda en az o kadın kadar suçlu hepsi ödeyecek. Onların yüzünden kaç insanın hayatı mahvoldu. Basit mi öyle.

• Sakin olmalıdın bence

• öldürün gitsin

0|0
    0|0
  • Ne yapmayı düşünüyorsun? sana katılıyorum böyle bir şey cezasız kalmamalı

0|0
    0|0
    • Bilmem şu an birşey düşünemiyorum. Fakat ailesi öğrenecek birşekilde

• Adam tutabilirsin başka şekilde babanın ailesine bu durumu gizli bir biçimde söyleyebilirisin

• o kadını baba tarafından bilen çok. şu an görüştüklerini bilmiyordur şimdilik önemli olan o kadın 25 yıl kolaymı ya

Kızlar Ne Diyor 2

• seninkisi baya kötüymüş o kadın su an evliyse babanla görüştüğüne dair kanıtları kadının ailesine ilet ya da eşine falan

0|0
    0|0
  • Telefonunu bul ara konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...