Bazen okuduğunuz ya da izlediğinizde hayatınızdan o geçen süreyi çalınmış hissediyomusunuz hiç?

Bazen okuduğunuz ya da izlediğinizde hayatınızdan o geçen süreyi çalınmış hissediyor musunuz hiç?
Okuduğunuz bir yazı ya da izlediğiniz bir videonun saçma sapan boş bir şey olduğunu anlayınca hayatınızdan o geçen süreyi çalınmış hissediyor musunuz? Ne düşünüyorsunuz o an?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Tv izlediğimde hissediyorum bazen

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• bazı haberler ve eğlence içerikleri hissettiriyor. videolara 10 saniyeden fazla takıldılysam kesin insan dışı bir canlı vardır zaten, o yüzden benim vakit kaybı hissim genelde yazılı zavazingolarda oluyor.

0|1
    0|0
  • Genelde filmlerde oluyor o. Hatta film ararken film izledigimden daha uzun sure verdigim icin artık aramayıda bıraktım. Okudugum sey kitap falansa bos gectigini dusunmem. 😊

0|0
    0|0
  • Çoğu film böyle hisssettiriyir

0|1
    0|0
  • Ben yasim ilerleyince artik hemen hemen herseyde hissetmeye basladim bu duyguyu

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • Oluyor arada bir.

0|1
    0|0
  • O an onu yapacağıma yerine şunu bunu vs. yapardım diye geçiyor içimden tabi. Hayat kısa, kuşlar uçuyor ;p

0|0
    0|0
  • Hayir öyle düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Öyle hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Sonuçta okumadan bunu bilemem. Boş geçiyorsa da yapacak bir şeyim olmaz.

0|0
    0|0
  • Evet ama sonra yaptigim islerin yuzde 98inin zaten hayatimi bosa gecirmeme neden olan seyler oldugunu anladigimda pek de uzulmuyorum

0|0
    0|0
  • Hiç öyle düşünmedim

0|0
    0|0
  • benim hayatımdan okadar çok şey çalındıkı anlatsam kılavyem yetmez yazmaya :(

0|0
    0|0
  • hay sçayım bu muydu. diorm

0|1
    0|0
  • O şeyi okuyarak baştan zaten böyle şeyleri göz önünde bulunduruyor olman lazım. İnsanlar emek veriyorlar. Çoğu insanın zevkine göre değişebilir. Bizim sevmediğimiz bir şeyi başkası fazlasıyla sevebilir. Bunlar tamamen kişilikle alakalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O yaziyi yazanın ve o videoyu paylaşanin kafa yapisi hakkinda fikir sahibi oluyorum sonuç geri zakali 😊 sonucunda zamandan çalinma yaklasımina sadece espri niteliginde yaklaşiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet. Nadiren oluyor.

0|0
    0|0
  • bazen evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...