Selam vermeden selam vermeyen insanlar?

Bazi insanlar var ben selam verince guzelce konusuyoruz felan ama selam vermeyince onlar hic selam vermiyor, gormemezlikten geliyor. Bu konu haklinda ne dusunuyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• daha dün başımdan geçti böyle olay :)

0|0
    0|0
    • Anlatsana

• okuldan bir dönem tanıştığımız bir kız. çok yakın değiliz ama sohbet etmişliğimiz çok oldu. okuldaki son güümüzdü dün. karşılaştık beni gördü ama görmemezlikten geldi. selam vericektim ona halbuki.

• Bosver umursama

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde 8 yillik arkadaslarim var onlar selam vermezse konusmam kendilerini bir b.. saniyolar sonra bir egolu hareketler

0|0
    0|0
    • Coo sacmalar ama be olcen mi selam versen

• O gordugu halde vermiyorsa ben gidip samimi olamam afedersin 4 yillik arkadaslarim var beni herkes bilir bana 1 adim atarsin ben 10 adim atarim

• Ben insanlardan adim beklemem ilk adimi hep atarim ama karsidan da bisey gelmesi lazim

Kızlar Ne Diyor 3

• Cekingenlik bu. Genelde tanıyorum ama beni takar mı diye dusunuyorlar bence. Cunku oyleleri ilk selam verince heyecan yapıyorlar falan. Samimiyetle alakalı. Yakın oldugun biriyle oyle durum yasamazsın zaten 😊

0|0
    0|0
    • Cekiniyorlar mi yani benden, cekincek bisey yokki yeterince sicak kanliyim

• Senden değil direk kendileri cekingen insanlardan direk 😊

• hiç muhattap olmadan kaçacaksın.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyimdir ve kötü bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • Niye selam bekliyorsun sen neden vermezsin?

• Gerek duymuyorum. Konuşmak isteyen gelir konuşur yoksa kimseyle konuşmaya pek niyetim yoktur:) Biri cekingenliktendir yazmış ama benimkinin cekingenlikle alakasi yok.

• Soguksun o zaman

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha önce arkadaşlarından kazık yemiştir. Güvenemiyordur. Çekingen olabir. Konuşmak istemiyor olabilir. Çoğu kişi bunu artistlik olarak veya ego olarak anlamış. Bu hareketin neresi ego neresi artistlik olabilir.

0|0
    0|0
  • Selam olmadan kelam olmaz
    Selam vermeyenin sohbetini etmeyiniz buyurmus peygamber efendimiz (s. a. v.) oncesi sonrasi yok kim once verirse versin

0|0
    0|0
  • Allah'ın selamı olmasa ne verecekleri ne de alacakları. Fuzuli Şikayetnamesi'nde der ya; selâm verdim, rüşvet değildir diye almadılar. Öyle düşüneceksin. :)

0|0
    0|0
  • Öylelerini boş geç ya sen selamını ver Allah'ın selamını ama çokta samimiyete gerek yok selamun aleyküm de geç

0|0
    0|0
  • Kendi bklarında boğulsun o tipler.

0|0
    0|0
  • Bunlar da garip ya

0|0
    0|0
  • görmezden geleni yok saymak gerek bence

0|0
    0|0
  • Onlarda bir değişik