Ev arkadaşım beni kötü yola sokmak istiyor yardım?

Ev arkadaşım sürekli eve kız atalım vs diyor bende namazında niyazında biriyim eğlenceli biriyim ama cocuk hergün birini arıyor simdide sağdan soldan karı kız numarası bulup arayıp eve cagırıyor ama sürekli napacamı şaşırdım cok iyi biri kimseye kötülüğü olmaz ama cok rahat ve böyle bir durumu var ne yapmam lazım? ulan sevgilisi olsa kurtulacam :D oda yok işte.

Güncellemeler:
3 yıl önce sevgilisi vardı o zaman , iyidi hemde birinci sı ıftk ulan sevgilsiinden bir ayrıldı ayrılış o ayrılış cocuk garip bişeye dönüştü :D
öyle işte

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• ya o iki sevgili arası geçiş dönemindedir. bırak takılsın kendi halinde, ortak alanlarınızı kullanmasın ablalar varken sadece.

0|1
    0|0
    • bunun geçişide maşallah bizde sevgilimizden ayrıldıkta ben ayrılında namaza başladım :D

• işte herkesin popisi kendine, naparsın :)

En İyi Erkek Görüşü

• böyle gitmez falan de sert çık tepkini koy gerekirse dövüş

1|2
    0|0
    • azıma sıcıyor zaten kavga edncef :D

• ama ciddi dur bak sen şakacı birine benziyon gülme sert bir ses tonuyla konuş falan ortam gerilsin azıck :D

• sert değiliz ki ikimizde salak sabahları kulagıma megafon var evde onunla bagırığ uyandırıyor :D

Kızlar Ne Diyor 15

• sen bir başkasının hayatına karışamazsın o da seninkine karışamaz madem rahatsız oluyorsun sert bir şekilde beni olaya karıştırma dersin çizgini belli edersin olmuyorsa da çeker gidersin o da olmuyorsa seçimini yapar sen de dalganı geçersin. her sunulan öneriye bahane bulan insan olaydan memnundur isteyene çözüm çok

0|1
    0|0
  • Sen de "evden çıkarım, totonun üstüne otuttururum, benim kirama muhtaçsın lan şerepsiz edebinle otur" de.

0|1
    0|1
    • muhtaç değil benı seviyo adam da para bol

• Başka eve geç

0|1
    0|0
    • 3 senelik arkadaşm ya normalde cok iyi sadece bu huyu var işte kafa dengim normalde

• Boşanın

1|1
    0|0
  • Uyar

0|1
    0|0
  • Vardı ünide öyle senin gibi edepli bir arkadasım. Başka ev de bulmak istemedi son dönemiydi. Başa cıkamayınca mecbur evden cıktı bence sende cık çaresiz değilsin ki o arkadasını değiştiremezsin.

0|1
    0|0
    • ya ama normalde iyi biri bak cok iyi niyetli başka hicbir konuda skntısı yok yani seviyorum ama işte nefsine baya düşkün üzülüyorum onada ramazan falan dinlemiyor hic evin içinde eli orasında burasında gezen bir tip sana anlatamam aşırı rahat ya bende tam tersi

• Bence onu uyar

0|1
    0|0
    • cok rahat adam sallamıyor ki

• evden at ya da uyar getirme diye ya da getiriyorsan da benden uzak olun de

0|1
    0|0
    • dalgasınada olsa benide içine dahil etmeye calsııyo

• Onun yanından ayrıl. Körle yatan sonunda şaşı kalkar çünkü.

0|1
    0|0
  • Kabimi kırıyosun de😊 zorla güzellik olmaz de. İstemem de.

0|1
    0|0
    • ya dalgacı biri cok rahat biri kırıyosun desemde sallamaz ki garip bir ilişki içindeyiz naparsan yap sallamaz :D o kadar rahat

• Yapacak bşşey yok kabullen o zaman

• Sevgili yap sende yok benim sevgilim falan var de :D

0|1
    0|0
    • herşeyimi biliyo güzel kardeşim :D sevgilm olsa bile aynı şekilde devam eder tekliflere adam dünyanın en rahat insanı :D

• evlen :D

0|1
    0|0
  • Evini değiştirmeni oneririm

0|1
    0|0
    • tek kalmak zorunda kalırım başka bu kadar yakın olduum yok

• Yakın arkadaş edin, bununla yakınsın da çok mu iyi sanki

• kusura bakma bu arkadaşlık deği resmen seni cehenneme sürüklüyor evden ayrılırdım bn olsam

0|1
    0|0
    • adam cok rahat ya bir bu olayı var yoksa normalde iyi biri ama

• ona uyma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen de ayril o zaman evden😊

0|1
    0|0
    • cocugu seviyorrum ama sadece böyle bir olayı var onun dışında kafa dengim

• Bırak getirsin. Güzel bir kız getirirse ilişki yaşarsın. Yoksa her getirdiğine çirkin de :)

0|1
    0|0
    • hayatında çirkin kız yokta ben istemiyorum ya

• Tamam getirde ama çirkinse istememde. Getirirse çirkin bu de çık aradan :) Kızda duyarsa orda kalmaz herhalde

• Kendi haline bırak onun günahı ona senin ki sana kapını kilitle kızlar gelince :)

0|1
    0|0
    • salak odayı bile kırar bende eğleneyim diye tualette bile kapıyı acıp benımle konusuyor

• yapar :D

• Eve kız atcağı Zaman camiye git kütüphane ye git sohbetlere git sende o değişmez kendisine benzetir seni :)

• Ben aseksüelim de uzak dursun senden biraz

0|1
    0|0
  • evden çık sende o zaman kanda

0|1
    0|0
    • seviyorum ama cocugu iyi biri kafa dengm

• Kanka seni bu sitede de buldum demek benden şikayetçisin

0|1
    0|0
Yükleniyor...