Kızlar, Kızlar çok sinirlenince ne yaparsınız?

Kızlar bir eşiniz/sevgiliniz sizi kızdırsa ve aşırı sinir kirizi geçirseniz ne yaparsınız? Şiddet uygulamaz kızlar dimi? Bu arada sizi sinirlendirecek durumlarıda paylaşsaz sevinirim ☺☺☺

1|0
7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Etrafı kırıyorum, fırtına gibi kimseyi gözüm görmez

0|0
    0|0
  • Sevgilim yüzünden sinir krizine girmem çünkü sinirli olduğum zaman onun sesi sakinleştiriyor beni ☺😇
    Bir şeye sinirlenince onu arıyorum hemen 😛

0|0
    0|0
    • Yo mesala o seni sinirlendirdi o zaman soruyorum. Yani aşırı nasıl tepki verirsin?

• Biraz saçlarını çekerim heralde hafif hafif 😄 sonra zaten o beni sakinleştirir biliyorum sjsj

• Tamam yine normal

• yalandan nefret ederim sinirlenirim cıvık cıvık hareketler sevmem valla gücüm yeterse döverimde dhfjsf

0|0
    0|0
    • Yok bende yalan yok bu açıdan en azı emniyyetdeyim ☺ teşekkürler yorumunuz için

• Kendimi keserim

0|0
    0|0
    • Kötü ama erkekler açısından iyi. Başkasına zarar vermezsin

• Erkekler açısından ne alaka?

• Benim sorum eşiniz/sevgiliniz sinirlendirse tepkiniz ne olurdu. Detayı okumamışsın

• Ağlarım, kendimi sıkarım, erkek arkadaşımsa vurabilirim 😃 baş donmelerim başlıyor zaten aşırı sinirlenince. Ayakta durmaya çalışırım önce 😃

0|0
    0|0
    • Erkeğe de şiddete hayır

• Bahane değil bunlar 😃

• Ya atmayın yine de eşit olalım. Ondansa iyi davranın bize şefkatli olun. O zaman tatlı oluyorsunuz ☺☺☺

• Valla ben onu oldururum tkme tokat daliarim bir arar yptm ama birdaha yaparm

0|0
    0|0
    • Ama kadına şiddete hayırsa abla siz de bizi dövmeyin

• Yok ya biz sevdigimizi hm severiz hem doveriz 😉

• Canım benim iyi ki varsınız ☺

Yükleniyor...