Erkek arkadaşım Ateistti araba ile kaza yapıyordu Müslüman oldu?

Erkek arkadaşım ateistti beraber araba ile geziyorduk az daha kaza yapıyordu ALLAH'ım beni kurtar diye bir anda bağırmaya başladı son anda kurtulduk. Sonra su felan içti Dedi ki böyle ateist mi olur ateist hayvanliktan farksiz. Ben Müslüman oluyorum dedi Müslüman oldu. Bende olayim mi sizce? Ateizm hakikaten Araba sallanana kadar ve ölüme yaklasana kadar.

Güncellemeler:
Bende olmaya karar verdim ateizm mallıkmış onu anladım. boşlukta yaşamakmış
ateizm tam bir salakça düşünce hakkkaten nerden geldiğimi düşününce bende buldum darısı bütün cahil ateistlerin başına...

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Beyni olan ve düşünme kabiliyeti olan biri Allahın varlığını inkar edemez asla ateist olamaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü aslında sizde farkındasınız Allah'tan başka yar olmaz ve ondan başka kimse bizi kurtaramaz.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Lan oda bir şey mi? Benim müslüman arkadaşım bile yaptığımız bir kaza sonrasında ibadet eder oldu. Yani müslüman iken kaza esnasında müslüman oldu :D ORucunu tutmaya başladı görüşleri biraz daha muhasıp oldu. Günah demete başladı falan filan :D Bende bişey değişmedi ama heralde arada kalmışların gözünü açıyor heralde.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=BYWxxF6N2Xs
    Bunu izlemeni tavsiye ederim :D

1|2
    0|0
  • Allahtan araba sallanmasıyla müslüman oldu arabanın sallanmasında Allahım kurtar demişse ateist olarak ölseymiş cehenneme girince yine Allahım kurtar pişman oldum diyecekti Allah ta ey kulum iş işten geçtikten sonramı aklına geldi ben sana akıl verdim niye aklınla beni bulmadın etrafta o kadar delil varken yine inkara başvurdun cehennemi görüncemi aklın başına geldi etrafta hiç bir canlı boş yaratılmamışken insanın bomboş yaratıldıgınımı sandınız ölmeden müslüman oldu tüm ateistler bizim onlara düşman oldugumuzu dile getiriyorlar zorla müslüman yapmaya çalıştıgımızı dile getiriyor müslüman olmanızı istiyorum cehennemde kurtar desenizde kimse sizi kurtaramaz biz istiyoruzki siz cennete gidin Allahı görün Allahın sevgisine maruz kalın cehhennemde yanmayın hemde sonsuz cehhennem Allah aşkı delil arıyorsunuz ağaçlar çiçekler hava böcekler insanlar hep delil zaten

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir soru sormuşsun

1|0
    1|0
    • Yabancı ülkede ki ateistlerde korku dolu bir an yaşandığı zaman OMG der.. Neden Allah demiyor? Çünkü orada yetiştiği değerleri senden çok farklı bu bir kalıptır o zaman oradaki ateistlerde Hristiyan olsun bu cümleyi kurduktan sonra. Cahil ateistsin belli

• Boşuna dememişler düşen uçakta ateist bulunmaz diye :)

0|0
    0|0
  • Kardeşim youtubeden Hayalhanem, Çay House, Mektebi Suffa, Dr. Zakir Naik, Sözler Köşkü kanallarından yardım alarak tüm sorularına cevap arayabilirsin.

0|0
    0|0
  • İnşallah müslümanlığa da ateistliğiniz kadar eften püften bağlanmazsınız.

0|0
    0|0
  • Sende metrobüsün devrilmesinimi bekliycen yavvv ol gitsin :D

0|0
    0|0
  • Sehadet getirdi mi dogru soyle

0|0
    0|0
  • ateistin atesiliği azraili görünceye kadar feministlikde evleninceye kadar derler

0|0
    0|0
  • oldu tabi öldükten sonra seni ne bekler bilemezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Trollük yapma

0|0
    1|0
  • Ne güzel işte müslüman olmuş

0|0
    0|0