İzmirde valilik olağanüstü sıcaklar nedeniyle tatil verdi sizde durumlar nasıl?

Biz küçükken her yere kar tatili verilirdi bize hiç kar tatili olmadı diye üzülürdüm :( valilik sıcak tatili vermiş :D
http://www.milliyet.com.tr/izmir-valiligi-nden-sicak-hava-gundem-2264249/

şaka bir yana artık kavruluyoruz üzümler büyümeden kurumuş incir ağaçları kurumaya yüz tuttu gerçekten bu sene incirsiz üzümsüz kalabiliriz çiftçiler çok zor durumda kalabilirler..

1|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Izmirdeyim kayniyoruz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bucur cadı haklısın cok fena yanıyouz yanıyorsun fuat abı sözu ızmırde gercek oldu bırde ıncır ve uzum evet gecen bunun haberı cıktı bu sene sıcaklar boyle gıderse cok pahalı olacakmış esnaf nerdeyse şu an kan aglıyormuş bucur cadı

1|0
    0|0
  • 39 derece kanka günde 2 saat uyuyabiliyorum be :D :D

1|0
    0|0
  • Erzurumluya "küresel ısınma hakkında ne düşünüyorsunuz?" diye sormuşlar. "Helesen biz burada donirik. Vallah buralara uğramir! Yalandır" demiş

1|0
    0|0
  • 10 gün önce İzmir deydim, neredeyse az da olsa sürekli yağmur yağdı, İstanbul'a döndüm orası kavrulmaya başladı

1|0
    0|0
  • Eriyeceğiz sıcaktan. 😰😰

1|0
    0|0
  • İlginç

1|0
    0|0
  • Kac derece izmir?

0|0
    0|0
  • Mersin şu an 39 derece orası kaç derece idi?

1|0
    0|0
  • Helal olsun vali gibi vali.

1|0
    0|0
  • Evet, bugün sıcaklık dışarı çıkmayı zorlaştırıyor.

0|0
    0|0
  • bu İzmir gözüme baya iyi gözükmeye başladı gitsem mi ki

0|0
    0|0
  • Şu an iatanbul 36 iste bucur

0|0
    0|0
  • Uşak yanıyor.

0|0
    0|0
    • bizde tatil verdi vali düşün sıcaklığı :D uşak yanıyor deme oralar buranın yanında cennet

• yok kardeş bn bir kaç sene kaldım yazın orda param olsa gedizden yayladan falan ev alıp yazı orda geçircem buraya gelen tatilciler kafayı yemiş :D

• Çok yaşa sen !

• Bizim vali şehire klima taktı. Serinliyoruz. Ohhh.

0|0
    0|0
  • antalya 51 derece

0|0
    0|0
  • Aynen kanka kaynıyo İzmir ölen olur havaya bak

0|0
    0|0
    • o yüzden kronik hastalara tatil vermiş valilik ölen olmasın diye de mecbur kalmadıkça sokağa çıkmayın demiş

• gitmesinler ya biz klimayla zor duruyoz bütün kapıları penceleri kapattık evi soğutuyoz yoksa ölcez ramazanda

• Millet iptal tuşuna bastı aynen kanka klimalar en yükseğe alındı yanıyo ortalık aşırı sıcak :Dd

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Cehenneme dönüyor dünya resmen

1|2
    0|0
  • Sıcak tatilini duymamıştım hiç asdfg

1|0
    0|0
  • sadece ağaçlar mı kuruyan yazık hayvanlarda öyle bu sıcak İzmir günlerinde balkonunuza kuşlar için bir kaba su koymayı unutmayın :) harbiden İzmir yanıyor ya

1|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...