Ramazanda kaslarım eriyor ne yapacağım?

oruç tutarken spor yapamadığım için kaslarım eridi eriyor gözle görülür elle hissedilir değişiklik var ne yapabilirim?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Casein protein tozu al 1 tane dik kafana sahurda.

0|1
    0|0
    • işe yararmı? bacaklarım sporcu bacağından selülütlü kadın bacağına dönmek üzere hareketsizlikten ağrıyor

• Spor yapmadan olmaz ama iftardan sonra sporunu yap normal protein tozu direk kana karışıyor casein protein tozu yavaş yavaş kana karışıyor mesela öğlene doğru o protein kana karışıyor ve protein ihtiyacın karşılanıyor.

• tamamdır bakacağım teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• İftardan sonra spor yapamaz mısın peki?

0|1
    0|0
    • iftardan sonra karnıma oturuyor yemekler 10.30 a kadar anca geçiyor 11 11.30 gibide yatıyorum yani

• İftarda az ye o zaman kardeşim.

• sahurda zaten o saatte midem bulanıyor iftarda az yesemde sabah sabah yemeği hiç sevmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Hava mı bu kas 15 günde birden nasıl erir akşamları egzersiz yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kas çalış.

0|1
    0|0
  • Kas yağ mı erisin kas çalışmadığın için pump olmuyorlardır

0|1
    0|0
    • aynen pump olmuyorlar hatta vücut kendi kendine yapmaya çalışıyor bacağımda arasıra belli kas bölgeleri kendi kendine titriyor

• Bende göbek olduda kilo aldım beslenmem aynı hergün et yiyorum alışkanlık oldu :)

• Kardeş sakın bırakma sporu iftarda aşırı yoğun ye yemeği. İftardan sonra git antrenmana. Biraz miden bulanır ama dayanacan

0|1
    0|0
    • yapmam lazım zaten hareketsizlikten bacaklarım iyice ağrımaya başladı normalde günde 10 km koşardım

Yükleniyor...