Arkadaşlar psikolojim mahvoldu lütfen okuyun lütfen yalvariyorum?

Benim dayım kürtt bir kadinla evlendi o kadın bize geldiğinde nefret ediyorum tiksiniyoruum içtiği bardağı atıyorum psikolojim mahvoldu ne yapmalıyım lütfen bana yardım edin..

Güncellemeler:
Kadin Atatürkü sevmiyor
Yardım edin lutfen

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya bu Atatürk'ü neden sevmezler ne yapmış atatürk onlara. Bebek katilini seven bu kadından nefret etmen cok doğal. Bende olsam nefret ederdim. Dayının tavrı ne bu konuda. Eger bir daha aynı sekilde konusursa aranuzda dayının oldugunu, pnun üzülmesini istemediğini ve senınle sırf dayı eşi olduğun için muhatap oldugunu ve senın yanında Atatürk'e laf soyleme terbiyesizliğini yapmamasını yoksa kalbını kıracagını soyle. Uygun bir dille anlat gö t olsun * . Na kodugumun dag sıcanı. Dayın var ortada o olmasa daha agır konuşurdum. Bu ulkede yasıyosan türksün Atatürk'ü seveceksın sevmıyosan saygı duyacaksın haa bunları yapmam dıyosan dogru daga. Dagda s. Ksinler ebenide göriyim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Irkçılık yapmayı bırak. Lazı da, Kürdü de hepsi insan.

0|1
    0|0
  • Ne yapabilirsin, yapcak bişey yokki..

0|0
    0|0
  • neden insanları bu şekilde yargılıyosun ki? Oda bir insan kürt diye yargılaman doğru değil. bence yargılarını kaldır ve kendine yakışanı yap.

0|0
    0|0
  • Seni anlıyorum ama kürt olduğu için mi yoksa kadın pis olduğu için mi böyle yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • Irktan önce insanlığı sorgulayın

0|1
    0|0
  • Oda insan değil mi sonuçta..

0|0
    0|0
  • O da insan ama :/

0|0
    0|0
  • Ona insan gözüyle bak sadece sanki bir yabancı gibi

0|0
    0|0
  • Konuşma.

0|0
    0|0
  • Neden peki nefret ediyorsun

0|0
    0|0
    • Kürt diye bide bacakları mor falan çizik ler va rmidem bulaniyor

• irkci olmamayi ogren

0|0
    0|0
  • Niye ayrim yapiyorsun

0|0
    0|0
  • kürt veya türk farketmez asıl senin bunu yapman kötü bişi insanları ayırma

0|0
    0|0
  • Psikolojik bu durum bilinç altında dayalı birşey 😯

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Atatürkü sevmeye bilir bu düşüncesine saygıda bulunmalısın ama kadın pisse kendinden uzaklaştır

0|0
    0|0
    • Onun yüzünden evimden nefret ediyorum

• Dediğim gibi yap herşeyine ters tepki ver onu bozmaya çalış ama dikkat et oda sana karşı hamle yapabilir küçük düşürebilir o yüzden onu önce boz sonra o gün içerisinde dayına söyle

• bir tatile çık

0|0
    0|0
Yükleniyor...