Sosyal hayatta sizi en çok ne özellikte insanlar sinir ediyor?

Beni işini yapmayan, sanki lütuf istemişiz gibi davranan, bin afra tafrayla ağır ağır zaten yapması gereken işi yapan insanlar sinir ediyor.

Ulan sen oraya oturmuşsun senin bütün işin gücün her ne için oraya oturmuşsan o olmalı. Ağzından kırk taklayla laf alıyorsun adamın. Nazdan geçilmiyor kimisi.

Bunların işletmecisi olsam gözlerinin yaşına bakmam.

Sizi sinir eden şeyler ne peki?

1|0
24|8

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak sosyal hayat sinir bozucu oluyor galiba.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Çok dolaylı konusanlar. Bol bol yalan soyleyenler genelde kendilerini ifsalıyorlar. Her seye maydonoz olanlar 😊

0|1
    0|0
  • 1) aptallar tahammülüm yok.. 2) negatif insanlar en nefret ettiğim yaşadıklarına bakıyorum bir şey yok yaşamamış gerçekten acısı derdi tasası öff hayat zor öff hayat kötü öff pazartesi cinnet geçirme sebebim

0|1
    0|0
  • Başkasının yanında farklı, yalnızken farklı insanlardan kısacası "iki yüzlülerden" ve tembel, pis, pasaklı insanlardan nefret ederim.

0|1
    0|0
  • sürekli hava atan boş konuşan insanlarr

0|1
    0|0
  • Kaba kavgaci egoist

0|1
    0|0
  • 4 yıllık ahbabim gibi konusanlar. Nbr ce mrhb yazanlar. Canimli konuşanlar

1|1
    0|0
  • Herkesi merak eden herşeye karışan dedikoducu ve insanlarla alay etmeyi seven kişiler sinir bozucu bence

0|1
    0|0
  • Egoist

0|1
    0|0
  • Burnu havada insanlar yahut bunların bir türevi olan 'ne oldum' delisi insanlar. Hani bir makama gelir de gözü kimseyi görmez ya... Anlatırken bile kötü :/

0|1
    0|0
  • İletişim becerisi duşuk, saygısız, zeki olmayan, sınırlarını bilmeyen, gevşek ve cıvık, sorumsuz, ukala ve narsist

0|1
    0|0
  • İkiyüzlü ve egoist.

0|1
    0|0
  • Boş konuşan

0|1
    0|0
  • Az önce laf attıp benim bisey dememi beklemeden engelliyen kişilere gıcık olurum bir kaşık suda boğabilirim

0|1
    0|0
  • Çirkef, kadir kıymet bilmeyen, arsız, sümsük, menfaatçi, bencil kişiler sinir ediyor beni

0|1
    0|0
  • beni söz veripte yerine getirmeyen ve bunu yaptığı halde umursamazca davranan insanlar sinir eder

0|1
    0|0
  • Ne istediğini bilmeyen karakterlerle anlaşamıyorum

1|1
    0|0
  • kendini diğer insanlardan üstün gören insanlara sinir oluyorum

0|1
    0|0
  • çok bilmiş edalarıyla senin yaptığın işleri beğenmeyen , yaptığım her işe karışan insanlardan nefret ederim...

0|1
    0|0
  • Herseyi en iyi ben bilirim havaları olan insanlardan

0|1
    0|0
  • Hayal kırıklığı yaşatanlar ve vakit kaybettirenler

0|1
    0|0
  • kibirli ve sürekli kendini düşünen bencil insanlar kadar beni çileden cıkaran bir insan tipi yok

0|1
    0|0
  • Aslında zayıf olan karakteri metreler öteden farkedilirken ego yapip seni küçük görmeye çalışan insanlar

0|1
    0|0
  • Burnu havalarda
    İşini yaparken lutfediyormus gibi davranan
    Dediğim dediklere fitil oluyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dünyaları ben yarattım havasındakiler...

0|1
    0|0
  • Akıl veren akılsızlar çok sinir eder beni

0|1
    0|0
  • Mantıksız konuşan insanlar özellikle

0|1
    0|0
  • Yavaş monoton insanlardan hiç haz etmem, ego'lu demiyorum karşımda ki egolu birinin egosunu söndürürüm.

0|1
    0|0
  • Egoist insancik lar. Egolari herseyin onune geciyo.

0|1
    0|0
  • Her şeye burnunu sokan, çok bilmiş, boş konuşan kimseler

0|1
    0|0
  • boş konuşanlar

0|1
    0|0
  • Egoo

0|1
    0|0
Yükleniyor...