Böyle bişey olurmu ya efendim ne?

bitane çocuk bana mesaj attyı bir koleniz olsun istemezmisiniz diye ben her gece bir efendim olsun ondan emir alıyım izinsiz hiç bişey yapmayım falan diyo üstelik kendisi ateist eğer bunu kabul etmezswniz çok üzülecem ben böyle mutlu oluyorum falan diyo bende akadaş olarak kabul ederim diyorum ama bana efendim diyerek konuşuyo ona küfür etmemi istiyo efendim tasma takıp sizi dört ayak üzerinde dinleyebilrmiyim falan diyo karşılaşan var mı böyle bir durumla çok utanıyorum kendimden bana efendim diyerek konuşunca falan ama çok üzülmüş herkez aşağılamış kırmakta istemiyorum ama oyle konuşmasınısa istemiyorum kendimi asla bir insandan büyük görmem ben

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ara facebookta bir sayfaya yaptığım bir yorum sonrası sürüsüne bereket köle mesaj atmıştı 😂😂 benim hoşuma gidiyor şahsen 😄 sen onu bana itele istersen 😂
    Burada da yazdıydı birkaç kişi ama buradan iletişim sıkıntılı 👀
    Ben yine facebookta yorum yapayım bir sayfaya 😂 gelsin bulsunlar beni 😂😂😂

0|0
    0|0
    • gerçektenmi ama hasta diyorlar bu tarz insanlara

• Onların da fantezisi o 😄 aşağılanmayı seviyorlar 😄 yadırgamıyorum onları 😄 ben de aşağılamayı seviyorum çünkü 😂😂 herkesi değil tabi 😐 o kafadaki insanları 😐
      Dünyada türlü türlü tip insan var yaw 😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu tur insanlar hasta, psikolojik sorunları olan tipler çoğu işi cinselliğe vurur. Engelleyin fırsat verdikçe içindeki duyguları kabartirsınız

0|0
    0|0
    • gerçektemmi zaten hastasın sen falan diyip çevresindeki imsamlar kalbini kırıyormuş.

• Sanalda numara yapio tavlamaya çalışan tipleri kenara atarsak geri kalanlar sorunlu

• te allam ya

0|0
    0|0
  • ama bunun toplumsal hayat ya da sosyal hayatla ilgisi yok... bu tamamen bir cinsel kimlik cinsel zevk

0|0
    0|0
  • olsun şımartma

0|0
    0|0
  • mazosistmis iste

0|0
    0|0
  • Manyak mıdır nedir?

0|0
    0|0
  • Ağır sapık başına iş açmadan kurtul

0|0
    0|0
    • gerçwktenmi hemen engel atıcam şimid

• Vaw şerefsiz taktiğe bak.
    Acıma kız direk engelle.

0|0
    0|0
    • öyle yapıcam zaten bitanede kıza denk gelmiştim böyle inaanlar var sapıklar ya

• attım istek

• Kızım bu fantazi lan. Çocuk fantazi yapıyor senle. Köle efendi fantazisi bu. Üzülme falan değil

0|0
    0|0
    • yemin et axeksuel miş birde

• Yanlış anladın beni. Bak benzer arkadaşıma bir uygulamada anonim olarak bu tarz mesaj atıyorlar. Baya mesaj geliyor çoğu da boyle fantazi. Yokluktan dediğim adam için geçerli yoksa böyle bir konudan bahsetmek yerine sohbet etmeye çabalardı. Bak bunu internette araştırabilirsin efendi köle fantezisi yaz veya bdsm (bu cinsel bir şey senin arayacağın şeyin benzeri hatta aynisi sayılabilir). Bu birine ihtiyaç duymaktan öte ilişki de fantezi olarak yapılan bir şey. Bu açıdan dikkatli olmalısın ya çok sıkıntılı biri ya da fantezi düşgünü

• hm anladım teşekürler

• Su interneti senin gibilerle buluşturanın taaa ap

0|0
    0|0
  • Fazla ciddiye alma bu psikolojik sorunları olan insanları derim.

0|0
    0|0
  • Ağzına mıç onun acıma şerefsize

0|0
    0|0
  • Engel att gitsin ne ugrasıyon ya

0|0
    0|0
  • O seni ciddiye almıyor olabilirmi?

0|0
    0|0
    • tanımıyo bile beni ne ciddiye alması veya almaması

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben cevap bile vermemistim...

0|0
    0|0
  • Hayır işte bilmeyen herkes yorum atmış. Benimde vardı öyle olan arkadaşım sapık falan değiller köle ruhlu erkek onlar bir bayan tarafından aşagılanmaktan hoşlanıyolar özetlemek gerekirse. Cinsellik için taktik falan değil dinleme sen öyle diyenleri. 3 senedir öyle bir arkadaşım var.

0|0
    0|0
    • gerçektenmi

• Evet öyle. He tabi bu insanların masumiyetini kullanarak cinsellik peşinde olan erkekler vardır illaki ama gerçekten köle ruhlu olup ona hükmetmenden zevk alanlar ve cinsellikle alakası olmayanlarda var.

Yükleniyor...