Hiç arkadaşım kalmadı var mı benim gibi olan?

Açık liseden okuyorum en yakın arkadaşım bir anda mesaj atmamaya başladı eski arkadaşlarıyla barıştı bir ara naber dedi bende yol verdim zamanı gelince kardeşi oluyodum neyse herşeyi anlatmıycam buraya şu an tam anlamıyla arkadaşım yok yazın zaten calışacağım için sıkıntı etmiyorum ama her akşam çok kötü oluyorum var mı benim gibi olan?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdiki arkadaşlıklar olsun, ilişkiler olsun hep menfaat üzerine kurulu zaten. Herkes işi düşünce iyi, işi bittiğinde bir daha umrunda dahi olmazsın. Alışmaya çalış bu duruma bence.

0|0
    0|0
    • Zaten çok sosyal biri değilim ama cocukluk arkadaşım kardeşim dediğim adam aniden konuşmayı bıkırınca kötü oldum neyse, yalnızlığım gider mi ya ben hiç beceremem böyle yalnız yalnız.

• Başka arkadaşların olur elbet, yalnız kalmazsın.

• çevren kalabalık olsa bile bu devirde gerçek dostluk diye bir şey yok. kimse kimseyi sevmiyor ama herkes herkesle samimi bence kaliteli yalnızlık sahte dostluklardan daha iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benimde hiç arkadaşım yok birkaç tane arkadaşım vardı onlarda arayıp sormaz oldu öyle tek başıma takılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...