Recep Tayip Erdoğan Gezi'yi Gündeme Getirerek neyi neleri unutturmak istiyor?

Recep tayip Erdoğan'a Birisi hatırlatabilir mi
Tarihi eserler yapılmaz korunur diye?
Sizin de düşünceniz varsa lütfen belirtin

• Diploma
    27% (4)21% (7)22% (11)Oy Ver
  • zerrab davası
    13% (2)9% (3)10% (5)Oy Ver
  • Ekonomik kriz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hepsi
    60% (9)70% (24)68% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Koyunun bol olduğu bir ülkede çopan iş yapıyor işte. Kimse sormuyor yeşil gözlük taktırılıp sarı samanı neden yediğini. Adam peygamber nasıl olsa.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence biseyleri gozlemek için gezi parkını yeniden yıkacağını söylemiyor ortalıģı karıştırmak istiyor ama bu sefer olaylar daha kötü olucak niye c. b oldu çünkü polise vur emrini bile verebiliyor ve öyle yapıcak iç savaşa kadar gidicez ve insanlar onu savunmaktan vazgeçmiycek ona tapmaya devam edicekler at gözlüklerini çıkarıp etrafa bakmıycaklar Şevval Sam'ın çok güzel bir lafı var yakın bütün kimliklerinizi ve dünyaya insan olarak bakın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Karambol pesinde gene. Baska derdi yok.

2|1
    0|0
  • Andımızı niye kaldırdı hala açıklamadı. önce ona sahip çıksaydı çakma milliyetçi İstiklal marşını ne zaman kaldıracak onu bekliyoruz. Kahraman ırkıma bir gül... dizeleri gayet ırkçılık içeriyor. Alman ırkından bahsetmiyor çünkü Türk ırkından bahsediyor

0|0
    0|0
  • Bunlar yapay gündem.
    Tabii ki hepsi.

1|0
    0|0
  • Günah değilmiş , memlekete olanlar.

1|0
    0|0
  • ne siyaset severim , ne de siyasi tartışmaları.. sadece yaşadığım bir anımı paylaşmak istedim.. yıllardır İstanbul a maça gelirim , Gezi den sonra da geldim ve İstiklal civarında hep aynı taksicilerle hallederiz işlerimizi.. Tanış olduk yani ve Recep Tayyip Erdoğan'ı zerre kadar sevmediğini bildiğim bir şöför Gezi ile ilgili şu yorumu yapmıştı;
    * Abi o çadırların içinde kimin kimi becerdiğinin belli olmadığı, içtikleri alkollerin kimler tarafından bedava dağıtıldığı, alınan uyuşturucuların aleni servis edildiğini gözlerimle gördüm bu ordaki ağaçları bahane etmiş provake edilen bir oyundur...

0|0
    0|0
    • Peki o zaman bende kendi anımı paylaşayım sen ölç
      Olayların başlangıcından son gününe kadar ordaydım çadırda kaldım Valla bizim çadıra kimse bedava içki veya uyuşturucu vermedi hatta provake etmeye çalışanları halk hemen dışarı attı.
      Namaz kılanların önünde nöbet tuttuk o kişilere bir şey olmasın diye
      herkes evinden marketten yiyecek içecek getirdi ve ücretsiz olarak halka dağıttık
      Yaralananlar için revir yaptık
      O gencecik doktorların hepsi vatanhaini ise bu ülke de doktora hiç gitmemek gerek..
      Evet provake etmeye çalışanlar çok oldu hatta aramıza sivil polisleri göndermeleri vs
      Ancak halk onlara kanmadı
      Tabi ki istenmeyen olaylarda oldu ancak O taksicinin anlattığı gibi değil
      Orda birbirini belki bir daha hiç görmeyecek kişiler birbirlerine yardım etti paylaşım yaptı
      Bunun neresi kötü olabilir..
      Düşüncelerimiz ne olursa olsun 7 den 70'e herkes vatanhaini veya terörist olamaz orda!!!

• Saygılı yaklaşımınız için teşekkür ederim ancak olaylara tek taraflı bakmayın diye bende kendi anılarımı kısaca size anlattım
      Elbette tartışmak bize birşey kazandırmaz Farklı görüşlerin de birbirine saygı duyması gerek
      Saygınız için teşekkür ederim

• ben de teşekkür ederim, karşıt görüşlü olsak da aynı havayı soluyo olabilmek ayrı bir erdemdir..

• gezi eyleminin bir benzerinin olmasını istiyor çünkü ülkenin düşmesi beklenen kredi notuna bahane bulması gerek.

1|0
    0|0
    • Eğer gezi tekrarlanırsa bu sefer kendi şahsi düşüncem çok fazla ölü ve kayıp olur
      Ve bu olay da kendisinin sonu olur gibime geliyor bakalım ilerleyen süreçte göreceğiz neler olacağını

• israil ile yapacağı doğal gaz sözleşmelerini unutturma maduruz ayağı
    zındık bunlar

1|0
    0|0
    • Güzel bir yorum onlar zaten hep mağdurlar dı zaten
      Hep kandırılmışlar :) Esed kandırdı paralel kandırdı asker kandırdı vs vs :)

• elinde kuran alıp meydanda sallayanın ben... tövbe tövbe
      oruç oruç kız :) :)

• ben bunlara bizim köyün eşşeğini teslim etmeye çekinirim yazık ya boz eşşeğimize

• Ya bu adamı fazla takmayın şizofrenidir kendisi

1|0
    0|0
    • Ne olduğu umrumda değil fakat ülke nerdeyse iç savaşa girecek bazı insanlar neden bunları anlamamakta ısrar ediyor bir türlü anlamıyorum

• İnsanların bir kısmı cahildir , bunu din ile aldatırsın. Bir kısmı din ile alakası yoktur sadece paragözdür , buda sağlanıyor. Şakşakçılık iyi bir meslek haline geldi

• Söylediklerine ne diyebilirim ki sonuna kadar haklısın teşekkür ederim

• Gezi bence hep gündemde olmalı rezil bir durumdu battık çıktık diploma konusuna gelince marmara üniversitesinde tanıdıklarım var ve diploması gerçek dava konusunu unutturmak istebilir ama geziyi hatırlatması bundan değildir eminim

0|1
    0|0
    • Marmara üniversitesinde tanıdıklarınızın olduğunu belirtmişsin ne güzel ancak
      Ysk'nın gösterdiği diploma ile kendisinin gösterdiği diplomada çok fazla fark var..
      Ayrıca okuduğu bölümün de ne zaman inşa edildildiği de ortada her neyse konumuz bu değil
      Çok umrumda da değil diploması
      Ancak Sizce de gündem değiştirmek için değil mi?

• gündem değiştirmek ister özellikle bu konuları ama geziyi gündeme getirmesinin bu nedenle olduğunu düşünmüyorum...

• İlerleyen süreçte göreceğiz hep beraber nedeni ni

• Unutturmak değil amaç
    Çapulcular kim oluyor, devlet var demenin tekrarı bu.

1|0
    0|0
    • Yorumunuza bir şey diyemem ancak çapulcu vb kelimeleri kullanmamanızı tavsiye ederim..
      Sorum gayet açık bu tür olaylara gündem değiştirme denir
      Ve Cumhurbaşkanımız bunu çok açıkca yapıyor..

• Harbiden gulunc duruma dusuyorsunuz artik.

0|0
    0|0
    • Yeminle her cumlende gulumsettin. Ve aklimda su olustu, kendime tamam cevap bile verme dedim ama ayip olmasin diye vericem. Butun cumlelerin tornadan cikmis gibi CHP li cumlesi. Muhalif cumlesi. Muhalif olmak bu degildir. Neyse tamam siz haklisiniz. Biz koyunuz.

• Malsin hatta gerizekalisin yorumum ne kadar kaldirilirsa kaldirilsin at gozlugu takmis embesilsin!!!
      Ulan gerizekali ben sana chpliyim vs dedim mi
      Laf bulamayinca tek diyebildiginiz chpli demek
      Yazik valla yazik birazcik insan olun lan..

• Diplomasi var mis kız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen benim anlamadigim tek mesele şu tarihi eser yaptirmak ne ya?

1|0
    0|0
    • Kendi şahsi düşüncem sadece gündemi başka yerlere getirmek
      Çok sevdiğim bir söz var hiç bir diktatör iç savaş çıkarmadan gitmez diye
      Bakalım ilerleyen süreçte neler olacağını göreceğiz hep beraber

• Kullandigi ifadeler de olay cikarmaya calistigini gosteriyor zaten

• Aynen öyle canım dediğim gibi ilerleyen süreçte göreceğiz neler olacağını

• Uganda'da deprem olmuş, ah bu geziciler ah bu paraleller...

0|0
    0|0
    • Hep bu paralel yapı ve hep bu gezicilerin suçu ne olacak böyle :)

• Bakın demedi demeyin, son 3 4 yıldır ekonomi çöp zaten. El altından gelen paralarla eh kurtarıyorlardı. Şimdi onlar da desteği çekti, suç yine sana bana kalacak. Vay müslüman kardeşim bizim ekonomimizi yıktılar, toplayın ümmeti diyip yine satırla sopayla bize saldıracaklar.

• Dediğim gibi ilerleyen süreçte herşeyi göreceğiz tek korkum insanlardan çok fazla kayıp vermemek Eğer öyle olursa iç savaş herkesi hatta ülkeyi yönetenleri bile yok eder

Yükleniyor...