Kendimden igreniyorum makasla etlerimi kesesim geliyor?

nasıl vericem ben bu kiloları nefes bile zor alıyorum 120 kgyim

0|1
15|16

En İyi Erkek Görüşü

• Diyetisyene gidebilirsin. Önce belli bir kiloya inene kadar sana yürümeden başka bir spor aktivitesi vereceğini sanmam. Daha sonraları fitness a gidersen ve devam ettirirsen 4-4.5 yıla kadar angella sagra gibi olabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim öncelikle dert edinme çok fazla bunu.. Çünkü mutsuz olduğunda veya ona odaklandığında bir şeyden kurtulman daha zordur.. Günlük kalori ihtiyacına bak.. Diyetisyene gitmek vs istemiyorsan.. Ameliyat olayına girme derim çünkü o ameliyatlardan sonra deri sarkma ihtimali normale oranla daha fazla oluyor.. Yavaş yavaş başla.. Porsiyonlarını küçült mesela sabah kahvaltın doyurucu olsun. Öğlen yemeklerinde 2 kepçe çorba 5 yemek kaşığı yemek ye.. Bunları ayarla.. Günde fazlaca su içmen lazım bende kilo vermeye başladım hatta 23 kadar.. Günde en az 2.5 lt.. Yeşil çay içmelisin 3-4 bardak.. Cavdar ekmeğine başlamalısın.. Emin ol kolay bir şekilde gidecektir tabi hormonlarda bir sorun veya insulin direncin yoksa.. Gerçi ben insulin direncine rağmen başardım.. Bir şeyi istersen ne olursa olsun başarırsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Başaramayacağına inandığın birşeyi istemenin anlamı yok. İnanmıyorsan ı şekilde kalmaya muhtaçsın. Bu arada tiroid testi yaptırdın mı?

0|0
    0|0
  • Yüzmeye ve koşmaya başla , yemek yerken porsiyonlarını küçült. İlk etapta doymuyormuş gibi hissedersin ama miğden küçüldükçe alışırsın. Şeker ve tuz tüketimini kes boş su iç. Kısa sürede etkisini görürsün.

0|0
    0|0
  • Biz hep isyan ederiz ama hic cozum uretmeyin. Toplum olarak aliskanligimiz malesef. Buna bir çözüm bulmak zor olmasa gerek. Sadece güçlü ol, iradeli ol hepsi bu.

0|1
    0|0
  • Herhangi bir hastalığın var mı?

0|0
    0|0
  • öyle kötümser olma destek alarak pekela vere bilirsin

0|0
    0|0
  • Doktors gitmen gerek

0|0
    0|0
  • hakkatten fazla.. mide küçültme operasyonu ve biraz yürüyüş ve sporla 6-7 ayda 60-70 kiloya düşersin...

0|0
    0|0
  • yaptığın bencillik, kendine karşı bencillik yapıyrsun. spora başla kabonidratı azalt.

0|0
    0|0
  • Kesmene gerek yok eğer gerçekten kilo vermek istiyorsan sabır gösterip spor yap sadece 3 ay dayan 120 den 80 düşersin

0|0
    0|0
  • Böyle düşünme en azından sağlıklısın

0|0
    0|0
  • sana yeme dedim, senin cevabından yemeye devam edeceğin anlaşıldı. bunu isteyen sensin.

0|0
    0|0
  • yapma

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git

0|0
    0|0
  • Diyet ve spor ile gerisi ni yapma zaten

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Sakin ol kendine güven ve beynine baskı yapma o kiloları vermeliyim deme sürekli sadece kendine güven pes etme gerekirse diyetisyene git çünkü kilo almanın nedenini buluyolar hemde sana uygun bir diyet öneriyolar 😊 insan isterse kendine güvenirse yapamayacağı şey yoktur zayıflayan insanlara bak onlar başarabildiyse senden başarabilirsin mesela hande erçel 1 haftada 5 kilo vermeyi başardı azim böyle birşey 😊 umarım başarırsın

0|0
    0|0
  • Ne yaptığını bilen bir diyetisyenle birlikte, ciddi bir psikiyatriste de git. Sağlık sorunları kiloya sebep olabilir ama tamamen çözümsüz değildirler. Sadece senin ruhen hazır olman ve beden ilişkini sağlıklı kurman gerek.

0|0
    0|0
  • Bu bir hastalık mı yoksa sadece kilolu musun?

0|0
    0|0
  • diyetisyene git, sana kan testi yaparlar, hastalıgın varsa ya da kan degerlerine göre (kişiye göre ) özel diyetler uygulanıyor. bu şekilde kilo verebilirsin. benim annem 88 kiloydu trigliserid (yağ oranı) kolesterolü ve vücuttaki ödemi fazla çıkmıştı. durumuna göre diyet uygulandı şu an 62 kilo, annem 49 yaşında bunu yaptıysa sende yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Zayıflayabilirsin

0|0
    0|0
  • Böyle deme bizde almaya uğraşıp da alamayan biriyiz olmuyor işte dünyaları yesem de alamıyorum herkezin ay ne zayıfsın doktora gittin mi demesi daha mı iyi sence

0|0
    0|0
  • Günde 6 litre su içmen gerekiyor. Onun dışında zorlansan da yürümen falan gerekiyor. Benim arkadaşım 117 kiloydu şu an 90 oldu diyetle falan

0|0
    0|0
  • Azimle hirsla basariya ulasablirsin

0|0
    0|0
  • biraz azim biraz hırs biraz irade arkadaşım 86 kilodan 52 kiloya düştüm yapabilirsin yeterki kendine inan bol yürüyüş egzersiz ve az sık yemek ;)

0|0
    0|0
  • maşallah

0|0
    0|0
  • Mide ameliyatı ol bence o yöntemle zayıflayan çok

0|0
    0|0
  • ya öyle deme kıyamam sana yeter ki iste isteyince yaparsın emin ol

0|0
    0|0
  • biraz sopar yaparak dene bakalım

0|0
    0|0
  • İnan bana senden halloceyim yeminle hem benim gözler bozuk soslar çarpık ama ben inanıyorum bir yılda kaportayı yeniliyecem

0|0
    0|0
Yükleniyor...