Hiç Ramazan ayında gibi değiliz sizce?

Ne bileyim herkes saygısızca yiyor içiyor küfür kıyamet yani yorumu size bırakıyorum.

0|1
18|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• değerlerimizi keybetmeye başladık
    burdaki sapık cinsli erkekler mesela ramazan bir çenemi kapatayım demeden salak salak mesaj atıyolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Iyi sahsen ben hic sevmem ramazani. Ki sanayii sektorunde falansan islerin surekli aksadigindan hep farkedersin ramazani

0|1
    0|0
  • Ben oruc tutuyomda küfür ediyom onun icin endiseliyim 😀

1|0
    0|0
  • Sebebi bu gibi platformlarda insanlarin ahlaki bozuluyor iste ondan. Bak siteye en cok cinsel konu aktif populer. Ne bekliyon ki bu genclikten. Hepimiz uckurumuzun derdine dusmusuz. Kimse hurileri düşünmüyor :)

1|0
    0|0
  • Türkiye uzun zamandır Ramazan ayında degil bunu yeni keşfetmemiş olmalıydın

1|0
    0|0
  • Eden kendine eder... Tutan da, tutmayıp göstere göstere yemeye içmeye devam eden de elbet karşılığını bulacak.. Yola devam etmeli vesselam.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

1|0
    0|0
  • Herkesin dini kendine benim oruç tutmam
    birilerinin yemesine içilmesine karışacağım anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • Yemişim ramazanı. 11 ay ırıspı çıcıklığı yapan adamlar 1 ay aç durunca sevap kazandığını sanıyolar. Ben zaten islama karşıyım ✋🏻

0|0
    0|0
  • 12 ayın 11 ayı anormal davranıpta, 1 ayını normal davranmaktan mı bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • malesef öyle

0|0
    0|0
  • Siz ramazandasınız diye bizi de aynı moda sokmak zorunda değilsiniz siz yemeyin içmeyin bize de karışmayın

0|0
    0|0
  • Çoğu insanın sigara kullanımı fazla. Sigara içmeyince sinirli oluyor, buna açlık da eklenince küfür eden çok oluyor.

0|0
    0|0
  • yemek saygısızca bir davranış değil bu 1,2 si küfür saygısızlıktır.

0|0
    0|0
  • aynen öyle hiz belli olmuyor ramazanda olduğumuz

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana çok doğru dedn

0|0
    0|0
  • Sorun yok herkes istediğini yapmakta özgür :-)

0|0
    0|0
    • benim sinir olduğum saygısızlık yoksa bana ne müslüman olmak zorunda bile değilken ben onu oruç tutmuyorsun diye yargılama haddine sahip değilim

• işte bu saygısızlık ve benim tahammülüm yok bilmesen tamam eyvallah istediğini yap sen bana niye tutuyosun demiyosan bende sana neden tutmuyosun diyemem ama biraz saygı ya

• Haklısın dostum doğru söze ne denirr. Yapsınlr bakalım gün gelir devran döner cezalar çekilir elbet

• Bize düşen oruç tutmak. milletin orucunu değil herkez özgür karisamayiz

0|0
    0|0
  • Özgürlük kavramı bizi biz olmaktan çıkardı sanırım

0|0
    0|0
  • Bölgeden Bölgeye değişir tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Bira içiyorum, vodka içiyorum bazen günde 3 şişe bitiriyorum😄

İmansiz ama hristiyan biriyim oruç tutmuyorum😂.

0|0
    0|0
  • Yiyip içecek tabii ki insanlar. Asıl 'ben oruç tutuyorum, madem ben yapamıyorum başkası da yapmasın' anlayışı bencilliktir.

0|0
    0|0
  • Evet herkes hasta kiminin şekeri kiminin kalbi kiminin tansiyonu var yani nebilim hep bir bahane birşeyler biseyler

0|0
    0|0
  • Bende içiyorum, eğlenmeye de gittim iki gece. Ramazan herkese aynı olmak zorunda mı? İbadet bireyseldir ya. Siz neden tüm ülkenin aynı şeyi yapmasını istiyorsunuz ben anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • ben saygıdan bahsettim benim annem babamda oruç tutmuyor en yakınımdan mesela ama birisnin oruçlu olduğunu "bildiğin halde" onun karşısında yiyip içmek sizin ahlak anlayışınıza uygunsa ben karışamam amenna fakat bana ters.

• Zaten oruçlu insanın daha fazla sevap kazandığı olay orası. Kendi menfaatine bak sen boşver

• Doğru fikir sahibi olmayı yitirmiş çoğu.
    Normal aylarda olanların, ramazan yansımasını nasıl bekliyordun ki 😁

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır böyle malesef..

1|0
    0|0
  • Herkesin günahı sevabı kendine yargılamak hiç bir kula düşmez :)

0|0
    0|0
  • Bugün kafedeydim mesela tamam herkesin inadeti kendine lakin yiyen içen sanki ramazanda değiliz

0|0
    0|0
  • Ma lesef

0|0
    0|0
  • En çok ramazan gibi mübarek aylarda insanlar yanlış yapıyor şeytan ayrı bir uğraşıyor ya

0|0
    0|0
  • :D Aynen ya sorma

0|0
    0|0
  • Evet, asıl Ramazan bu değil

0|0
    0|0
  • Kimse umurumda değil. Ben hepsine saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • Fakirlerin halinden anlamak iste bu
    Bizde onların gözünün önünde düşünmeden yiyip içiyorduk

0|0
    0|0
  • Şaşırıyor musun? İnsan gözüyle dahi bakmıyorum çoğuna.

0|0
    0|0
  • Reklamda teyzenin dediği gibi nerde o eski Ramazanlar..

0|0
    0|0
  • Allah sonumuzu hayır etsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...