1 yılda nasıl evrim geçirebilirim?

120 kg 171 boyunda siyah saçlı beyaz tenli ela gözlü biriyim nasıl evrim geçirebilirim spora gitme imkanım yok?

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• tabi neden olmasın sporu kendin yaratabilirsin

tatlı isteğini meyvelerden alırsın pilav makarna tahıl ürünlerinden uzak durursun
    gerçek bir değişim istiyorsan şekerden tuzdan uzak durursun
    sabahları 7 de aç karnına koşuya çıkarsın
    akşamları 6 gibi tekrar bir koşuya çıkarsın
    akşam 7 den sonra yemek yemezsin
    bol protein mineralli yiyeceklerde yemen gerekli yoksa hasta ola bilirsin bu programda :)
    günde 5 litre su tüketebilirsin
    Google play de evde uygulayabileceğin programlar mevcut zaten onlardan birini indirip öğlen vakti yapabilirsin

haftada bir özel istek yaparsan fazla etkilemez lakin hergün iradene yenik düşersen bu söylediklerim hiçbir işe yaramaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diyet yap canım, özel bir spor yapmasan da verirsin. Spora gitmeyeceksen onun yerine yürü o da olur. Her gün yürüyüş yap 30 dk en az. Burada olmaz diyenlere bakıp da ümitsizliğe kapılma 1 yılda 365 gün var. Düzgün bir diyetle normal bir hızda ayda 5 kilo vererek tertemiz 60 kilo kaybedersin 1 yılda. Evrimini de geçirirsin. Diyet yap, bol ama cidden bol bol su iç. Yeşil çay tüket. En önemlisi de canını hiçbir şeye sıkma. Her şey düzelir, her şeyin var bir çaresi. Bu konuda veya başka sormak istediğin ama çekindiğin bir şey veya konuşmak/anlatmak istediğin bir şey olursa da özelden yazabilirsin bana her zaman.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu kadar kilon artana kadar neredeydin? bol bol kardiyo yapıp koşacan başka çaren yok. aç karnına koşacan. spor öncesi yemek yeme. ya da hafif şeyler ye salata tarzı gibi

0|1
    0|0
  • Yeme içme düzenini gözden geçir. Kiloya ne sebep oluyor bunu bulursan aşarsın problemini. Kilo vermen le ilgilide zaman sınırı koyma kendine. Metobolizmanız belki olumsuz tepki verecek bunu biliyormusunuz.

0|0
    0|0
  • Sporsuz çok zor.

0|0
    0|0
  • Şeker ve hamurişini kes evde spor yap

1|0
    0|0
    • 120 kilo olmanın verdiği avantajı kullan,
      Liposuction ile ilk 30u ver , kalanı da spor , diyet,
      Paran yoksa o zaman sadece melemen , salata ye pizzayı vb yi unut

• yeme artık.

0|0
    0|0
  • Azimden başka çaren kalmamış.

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yapmadan boğazını tutmadan bir pok olmaz unutma

0|0
    0|0
  • Merak ettim seni :) bende 188 boy 120 kiloyum

0|0
    0|0
  • Ekmeği azalt

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Diyetisyene gidebilirsin. Spor illaki o milyarlar verip para yatırılan salonlarda olmuyor. Sabah işe ya da okula giderken biraz erken çıkarsın evden yolunu uzatırsın maksat yürümek. Şimdi telefonlarda çok uygulama var kendi kendine küçük hareketlerle başlayabilirsin. Ekmeği kesip çok su içebilirsin.

0|0
    0|0
  • ben ilk zayıflama kararı aldığımda 70 kiloydum benimki hormonal bir sorundu şöyle söyleyim çocuk sahibi olamicam yumurtalıklarım yumurta hücresini büyütemiyor ve kist var sürekli ilaç kullanmak zorundayım ilaçlarda kilo aldırıyor ben önce ilacı bıraktım sikerimçocuğu içsem bile olacağı kesin değil dedim sonra tek yaptığım az yemek yemek oldu kalori hesaplamaktan artık matematik dahisi olmuştum spor üşendiğim için pek yapamadım yazıldım ama gitmedim evde arada ip atlardım o kadar sonra ben 48 kiloya düştüm baya zayıflamıştım bu arada boyum 168 kısa da değilim yani aile baskısıyla tekrar biraz kilo aldım sürekli hastalnıyordum çünkü şimdi 52 kiloyum dış görünüşüm için gelecekteki çocuklarımdan vazgeçmiş olablirim affedin beni annem

0|0
    0|0
  • Evinde spor yapabilirsin. Zaten kilo verip kendine güvenini kazandıktan sonra evrim ister istemez geçiriyorsun.

0|0
    0|0
  • 50 kilo verirsin azimle

0|0
    0|0
  • Spora gitme imkanin yoksa evrimi unut sadece diyetle olmaz

0|0
    0|0
  • Spora başlayabilirsin mesela?

0|0
    0|0
  • doktora git o zaman diyet yap kilo ver bilmediğin ilaçları kullanma

0|0
    0|0
  • Spor yapıp salata yiyeceksin

0|0
    0|0
  • spora gitme imkanın yoksa diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git kendine uygun program cikar. Hergun sabah aksam 1 saat yuruyus yap yeter.

0|0
    0|0
  • Ya aadfafafaffaa

0|0
    0|0
  • 😟😞 böyle görünce üzülym. Evde egzersiz hareket yap , az ye ve koş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...