Ananem kız bulmuş tanışım mi?

Kız kapalıymış ama sevmiyorum kapalıları

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Ya anneler tanıştırınca illa bir yere varsın istiyorlar. Olmama ihtimalini kabullenmeleri zor oluyor. Usulca uzaklaş bence.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Tanışma baştan olmaz ihtimali varsa kız için de iyi olur nine de söyle istemediğini zorlamaz tahminen.

0|0
    0|0
  • Tanışma yazık etme kıza.

1|1
    0|1
  • Sen acarsin

0|0
    0|0
  • Fitnese filan giden çalisan kapalilar da var onyargili olma. Cocuk da yapsin karyer de 😄
    Ama tanisma ya bu kafayla senle tanismaya degmez 😕

0|0
    0|0
  • Tanışma istemiyosan

0|1
    0|0
  • Görmekten zarar grlmez

0|0
    0|0
  • Tanış.

0|0
    0|0
  • Onyargili olma bir tanis bence

0|0
    0|0
  • İstemiyorsan boşuna tanışma

0|0
    0|0
  • Önyargılarınız ne zaman bitecek...

1|0
    0|0
    • ön yargı degil zevk meselesi

• Keşke insanların dışına değil içlerine baksanız. Keşke başındaki örtüye değil kalbinin güzelliğine baksanız. Sen buna zevk meselesi diyorsun fakat önyargı olduğunu anlamıyorsun.

• dışın %50 si içi yansıtır aşırı dindarlıkta dogmanın yani önyargısının kendisi

• Denemekten zarar gelmez hic belli olmaz sevmedigin tesettürlü bir kadin kalbini calabilir ya da konusmasi tavriyla kendine asik edebilir

0|0
    0|0
    • güzel bile olsa çok zor

• Guzellik bir yana bir hareketi bir konusmasi bir gulusu tavri asik eder guzellik hersey degildir bir kadin cikar karsina cok guzeldir ama hareketleri konusmasi insanlara davranma cekli iyi degildir

• Niye kapalılar ısırıyo mu seni lafa bak herifte ki

0|0
    0|0
  • bir dene

0|0
    0|0
  • o zaman tanisma durust ol

0|0
    0|0
  • Gitme o zaman

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tanış. Görücü usulü her zaman iyidir. Çünkü ananen seni iyi tanıyor. Nelerden hoşlanacağını, neler yapacağını bildiğini için de o kızı sana uygun görmüş ve tanıştırmak istemiş. Kızla tanışmalısın belki kızın kalbi güzeldir böylece kapalı olması senin duvarlarını yıkmış olur. Ya da sen istediğinde açılır...

0|0
    0|0
    • yok evde kaldım diye uzuluyor ahah

• Önüne gelen ilk kızı alıp tanıştıracak hali yok ya. Emin ol böylesi daha iyi. Şahsen bende görücü usulü evlenmek isterim. Söylerim büyüklerime bana uygun birini bulsun. :D Beni iyi tanıyorlar. Ona göre ayarlasınlar. :D :D

• Tanış tabi iyiyse çökersin tepesine, büyükler de araya girince evlenirsin.

0|0
    0|0
  • Yok lan sana avrat Elizabethe devam et

0|0
    0|0
  • tipsizin tekisin neyin derdindesin

6|2
    0|0
Yükleniyor...