Pişman olur muyum sizce ne yapmalıyım?

Karşılıksız hislerimi açıkladığım için beni engelleyip soğuyan arkadaşımı 1,5 yıllık uğraşlarımın sonunda normal arkadaşlığa ikna ettim yeniden arkadaşlık isteğimi kabul etti ve sosyal medyadan arkadaş olduk ama inanılmaz soğuk ve vurdumduymazdı en son dayanamayıp kızdım takmadı bile mesajıma cevap vermedi Beni takmayan 5 aydır bir mesaj dahi atmayan arkadaşım sizce bu saatten sonra geri iyi olur mu bana karşı yoksa olmazmı?
Arkadaşlıktan çıkarsam pişman olurmuyum sizce o benim isteğimi kabul etti ben onu silersem haksızlık yapmış olurmuyum? yardımcı olursanız sevinirim :( (+1)

Güncellemeler:
yıprandım

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ne yap biliyo musun bırak ekli kalsın silersen pişman olursun çünkü. on takma yazma düşünme normal sıradan hayatına devam et o yokmuş gibi değil ama onun üstüne gitmeden.. Bana yazmıosun diye triplenip adama kızarsan soğur senden soğuyacağına böyle kalsın daha iyi

1|0
    0|0
    • sanki hiç yokmuşum gibi davranıyor takmıyor beni en son 5 ay önce mesaj ttığımda bir nasılsın bile demedi hep ben soruyorum iyiyim deyip geçiştiriyor :/

• umursayan sensin sen de umursama

Erkekler Ne Diyor 5

• olmaz vazgeç sen o sevdadan

1|0
    0|0
  • Sil gitsin üzülmene değmez

1|0
    0|0
  • Ulan ne mal adamlar var dünyada

0|0
    0|0
  • Sanal seks yapalimmi

0|0
    0|0
  • kararsızım şu an

1|0
    0|0
    • bazen dayanamayacak noktaya geliyorum vurdumduymazlığına çok sinir oluyorum hiç yokmuşum gibi davranıyor ama sonradan pişman olmak istemiyorum :(

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadsliktn cikrma. ancak o adım atmadan sen de atma istemiyosan. belki de seni istemiyodur. fazla takilmamak lazim. kndini üzme. insanlar böyle dost sanirsin arkadan iş cevirir , vefali sanirsin dusmanindan vefasz çıkar. insanoğlu işte...

1|0
    0|0
  • Sil gitsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...