Şimdiye kadar yaşadığınız en kötü olay ne?

Şimdiye kadar yaşadığınız en kötü olay ne?

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Küçükken inşaatcılık oynarken parmağıma tuğlayla vurmuştum sonra da kopacak sanmıştım çok kötüydü :(

1|0
    0|0
  • Asik olmak sonra telefonda soyleyince ney! Sesini duymak, şu an birşey söyleyemem cevabi ve 1.5 aydir unutsuz bekleyiş birçok kötü düşünce bozulmus psikoloji ve karanliga çekilmiş ruh

1|0
    0|0
  • boşver..

0|0
    0|0
  • Aradım kimse açmadı

0|0
    0|0
  • 1995 yılında babam vefat etti

0|0
    0|0
  • Memleket Sevdasi..

0|0
    0|0
  • birinin vefatı

0|0
    0|0
  • halı saha da çarpışmak 😒

0|0
    0|0
  • Abimi kaybetim 😟

0|0
    0|0
  • 5 temmuz 2014 de silahlı saldırıya uğradım 4 aydan fazla yattım Antalya araştırmada

0|0
    0|0
  • Babamı kaybetmem.

0|0
    0|0
  • Yakınlarımın vefat etmesi

0|0
    0|0
  • Sevgilimin olmaması

0|0
    0|0
  • Birçok var
    Kasarlandim artık be

0|0
    0|0
  • hatırlamıyım

0|0
    0|0
  • Dünyaya gelmem

0|0
    0|0
  • Kızın aldatması

0|0
    0|0
  • hiçkimseye anlatamam çünkü tüm hayatımı geleceğimi etkiledi

0|0
    0|0
  • kız s*kemem

0|0
    0|0
  • Sevgilimin evlenecek iken başkası ile yakalamaktı ilişkisini görmek

0|0
    0|0
  • Kızın benden hamile kalması.

0|0
    0|0
  • Kuzenimde yatiya kalmıştım bu arada kuzenim 35 yasinda boşanmış ve tek yasayan bir kadin, bende gece uyurken rüyalandım o anda hissedip uyandim ama patlama noktasindaymisim is isten geçmişti yani şortum ve baksır ıslandı ne yapacağımı bilemedim yani ne aciklama yapabilirim ki? Altıma yaptim desem olmaz rüyalanmışım desem olmaz.. duşta alamıyorum once ne diyecegimi düşünüp ona göre hareket edim dedim sonra yapacak bise yok diye düşünüp gercegi soyleyecem dedim dus aldim o sirada uyanmış sesime, çıktım aciklamayi yaptım anlattik gercegi olabilir ya normaldir deyip olgunlukla karsiladi o anda biraz rahatladim ama yinede yaşadığım en kötü olay oydu

0|0
    0|0
  • bir kız vardı resit değildi bna asıktı.. tipi de çok güzel değildi.. bna kursta hep iltifat ederdi güzel keman çaldığım için.. beni seviyordu ama.. onun yası 17 olduğu için istemedim reddettim onu neden sevmiyosun beni falan diyordu faceden.. burnunda percing göbeği açık geziyordu marjinal giyim tarzı zaten en sevmediğim sey olduğu için asla kabul edemezdim onu.. her zmn acık secik yoldan gecenlerin ilgisini çekecek sekilde giyiniyordu onunla yan yana da olamazdım. sonra ona erkek arkadasımı ayarladım.. erkek arkadasımla iyi vakit geçirdiler onunla birs ileriye gitmis hatta falan eve atmıs kızı.. birde kızın üstünden geçmeyen kalmamıs ve babası hacı adammıs defalarca hacca giden namazında niyazında bir ailenin kızı bu arada... kız santaj a uğramıs cinsel bir sürü sey geçmis üstünden ve dha resit değil.. ve çok fazlasıyla saf.. yolu açık olsun diyorum.. bu yasadığım en kötü olay değil tabiki ama bna ibret veren bir olay dı..

0|0
    0|0
  • Tecavüz :(

0|0
    0|0
  • anlatılmaz ki

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Gözümün önünde birinin bıçaklanması

0|0
    0|0
  • Çok fazla var. Yazmaya üşendim :/

0|0
    0|0
  • Ölüm haberleri almak oldu tek aklıma gelen bu..

1|0
    0|0
  • Ohhoo hangini yazayim

0|1
    0|0
  • Sevgilim bir kez bana tecavüze yeltendi, daha sonra başka bir kıza tecavüz etti ayrıldım.

0|0
    0|0
  • kedim öldü

0|0
    0|0
  • Yok henüz

0|0
    0|0
  • En kötülerden en hafif olanı yüz felçi olmam.

0|0
    0|0
  • Babaannemi kaybetmek

0|0
    0|0
  • En kotu olay trafik kazası geçirmemdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...